lambo22
17.03.11,15:34
Ahoj,chcem sa spytat planujem zalozit eshop (s.r.o.) ako sidlo firmy chcem uviest nas dom (vlastni ho otec takze s nim budem musiet spravit nejaku zmluvu,samozrejme za tento priestor nebudem platit najom ) ale co ma zaujima je ze ak tam budem mat v jednej izbe sklad ci mi tam pride nejaka kontrola (napr hygiena,ci tam musim mat lekarnicku,nejake poziarne predpisy atd)
lambo22
19.03.11,17:32
Dneska som sa dzovedel ak by som adresu pouzival iba ako sidlo firmy tak prakticky by mi nemala prist ziadna kontrola.Je uz vsak na mne (kedze to bude u nas doma) ci tam budem aj nieco skladovat.Ak by som to uvadzal ako skladove priestory tak uz by kontrola prisla.
alinka582
23.03.11,13:38
Dneska som sa dzovedel ak by som adresu pouzival iba ako sidlo firmy tak prakticky by mi nemala prist ziadna kontrola.Je uz vsak na mne (kedze to bude u nas doma) ci tam budem aj nieco skladovat.Ak by som to uvadzal ako skladove priestory tak uz by kontrola prisla.
V prípade, že to chceš mať doma, musíš mať tú časť domu vyčlenenú ako podnikateľský priestor - aj úradne to tak musí byť. Nemôžeš mať oficiálny sklad doma v izbe "pri posteli"