lover
28.12.05,10:33
Dobry den,

prosim, moze mi niekto poradit ohladne nalezitosti z obchodnym menom?
Som zivnostnik a moje obchodne meno je i mojim menom a priezviskom, avsak mam svoju internetovu stranku, na ktorej ponukam iste produkty. Stranku si chcem rozdelit na viacero podstranok. Mozem tieto nazvat ako ja uznam za vhodne t.j. priezvisko, produkt(NOVAK AUTO, NOVAK ELEKTRO, NOVAK REKLAMA...)??? A tak isto si dat reklamu do katalogou?? Samozrejme, moje obchodne meno tam bude spomenute tiez...

Dakujem
Zita5
28.12.05,09:35
Dobry den,

prosim, moze mi niekto poradit ohladne nalezitosti z obchodnym menom?
Som zivnostnik a moje obchodne meno je i mojim menom a priezviskom, avsak mam svoju internetovu stranku, na ktorej ponukam iste produkty. Stranku si chcem rozdelit na viacero podstranok. Mozem tieto nazvat ako ja uznam za vhodne t.j. priezvisko, produkt(NOVAK AUTO, NOVAK ELEKTRO, NOVAK REKLAMA...)??? A tak isto si dat reklamu do katalogou?? Samozrejme, moje obchodne meno tam bude spomenute tiez...

Dakujem


Obchodné meno musíš uvádzať presne tak , ako máš uvedené v živnostenskom liste .
učtovníčka
28.12.05,09:53
Nedalo by sa to brať ako že to má prevádzku? Na živnostenskom mi na otázku či treba niekde registrovať názov prevádzky mi povedali že prevádzku /konkrétne pohostinstvo/ sa môže volať ako chcem ale musí tam byť na viditeľnom mieste uvedené obchodné meno. Nedá sa to aplikovať aj na internetový obchod veď aj to je virtuálna prevádzka?
liba2
29.12.05,07:45
Nedalo by sa to brať ako že to má prevádzku? Na živnostenskom mi na otázku či treba niekde registrovať názov prevádzky mi povedali že prevádzku /konkrétne pohostinstvo/ sa môže volať ako chcem ale musí tam byť na viditeľnom mieste uvedené obchodné meno. Nedá sa to aplikovať aj na internetový obchod veď aj to je virtuálna prevádzka?Ja myslím, že áno.
lover
03.01.06,08:44
A vie mi niekto povedat na 100%, ako sa to da riesit a ci je mozne to spravit, ako som popisal vyssie?
lubosa
06.01.06,08:07
Ja podnikam 17 rokov,mal som rôzne prevádzky,obchody,vždy som ich nejako pomenoval,aj na pečiatke pod.-nikto mi nič nevytýkal.Asi by to šlo,len potom treba ešte uviesť niekde aj tvoje meno a priezvisko,ičo a pod.