Peacemaker11
17.03.11,20:12
Cawte poradaci prepačte že to kladiem toto nove vlakno ale stranka inzercie je ešte stále v udržbe.

Pred nedávnom ked som prezeral par stránok som narazil na jednu firmu ktorá predava par dobre vynosných webstránok. Upresným že sa jedna o česke stránky.
Zatial poskytly len pár informácií viac informácií davajú po podpise zmluvy o mlčanlivosti vraj z dôvodu uniknutia informácií.
Písali že budu kontaktovať len tých zaujemcov ktorý maju rozhodne na zaplatenie požadovanej sumy ale i tak som sa rozhodol že im napišem aj ked nemam peniaze, lebo ja sa len tak ľahko nezdavam.
Sak buď najdem investora ktorý o toho pojde a ja získam proviziu za sprostredkovanie alebo najdem niekoho ktory investuje do mna( som mlady a mam napad ako tržby zvyšiť a mam aj ine napady )
Tak som napísal mirexovi9 tu dal vlákno http://www.porada.sk/t160913-investovanie.html že ma peniaze ale podľa mna dosť ošiduje po par mailoch to skončilo a ani sa neozval aj som mu navrhol menšiu ponuku na spolupracu ale i tak nič.
Asi si tých 450 tis vysnival v Modrom z neba=)

Tak ma nič ine nenapadlo len sa ozvať tuna na poradu.
Ako pomaly každa druha tema sa tu začina hľadam investora ako vidite aj ja mam podobnu a vopred sa ospravedlnujem za taku temu ale treba tlačit na kompetentnych ktory maju stranku porada na starosti aby dali čím skor inzerciu dokopy.
Asi už prejdem k Veci. To stručne info ktoré poskytli je toto

Predavajú sa:
- 2x internetová aukce
- 1x portál hromadného nakupovaní
- 1x agregátor zľavových spoločnosti


- Denná návštěvnost projektů: 3500+ reklama 30 000 €/mesiac
- Skladové zásoby v hodnote: 600 000
- Počet transakcií za rok 2010: 18 000+
- Obrat za rok 2010 - cca 10 000 000kč / 400 000€
- Plus ešte nejaky ten cash

Spoločnosť chcú predavať za cca 2 500 000 Kč/100 000 €.

Ako som povedal viac informácií viem poskytnuť až po tom ak podpíšem zmluvu o mlčanlivosti.

S mojim budúcim spoločníkom (len v prípade ak by sa ozval a mal by zaujem investovať celu sumu )by som chcel dohodnúť na niečom takomto:
1 varianta ako tichý spoločník s možnosťou po pol roku alebo roku (podľa dohody) odstupiť z firmy, a ponukam jeho vloženu investiciu plus 70% zo ziskov za to obdobie ktore bude vo firme
2 varianta ako zas ako tichý spoločník ale stou možnosťou s tvorenia fixneho mesačneho zisku vo vyške 3% z jeho investicie ( ciže ak by investoval 100 000 € zisky za mesiac by boli 2000 €)a plus 50% z celkoveho zisku za rok
3 varianta ako klasicky spoločník zo 65% podielom.

Prípade ak sa ozvu viacej malych spoločníkov ponukam takúto variantu:
Tichý spoločník s mesačným fixným 3% ziskom a na konci si spoločníci rozdelia 50% zisku a to v podielu v akom investovali čiže ako niekto vloží viac peňazí tak bude mať vačši podiel ako ten kto dal menej.
Ale tato investicia je fixna na pol roka stym že až po polroku si možete vybrať svoje peniaze aj zo ziskom.

A na koniec toto plati na obe pripady či s jednym spoločníkom alebo s viacerými spoločníkmi Vaše peniaze ktoré investujete budeme ďalej investovať a rozvyjať svoju spoločnosť takže sa može stať že na konci roka budete mať viacej peňazi než ste do tejto spoločnosti na začiatku vložili.

Ak by sa predavajúci nerozhodli pre mňa tak podctivo vrátim peňiaze alebo ak zohnám inu investiciu alebo investicie budem kontaktovať investorov kde ich oboznámím s možními investiciami a oni sami sa rozhodnu ako naložia s peňiazmi.
Ak by niekto mal poznamky že sa prekrucam že ponukam najprv varianty kde su fixne doby a potom ponukam odstupenie tak sa mýlite to všetky bude plaťiť ak investicia prebehne.


Pocencionálny investory sa možete ozvať na túto mailovu adresu ok.investicia@gmail.com

Viem že toto je este len v teoretickej rovine a treba okolo toho este veľa urobiť ale nevzdám sa aj keby ste ma tuna rozniesli na kopytách =)

Tešim sa na Vaše pripomienky