babicka1
17.03.11,20:51
Ahoj potrebovala by som poradit vyskytol sa mi problém s aplikáciou Asus Eee PC ACPI Service nedá sa ukončit aj som poslala tento problém Microsoftu a nič sa nedeje čo by som mala robit alebo čo sa stalo? dakujem za odpoved keby niekto vedel poradit
dalid
18.03.11,07:41
To ze poslala chybohu hlasku do Microsoftu, neznamena, ze ti to bude aj riesit...Je to iba udaj informacny udaj, ze sa na jednom PC z x milionov PC po celom svete pouzivajucich ich operacny system (Windows) sa vyskytla konkretna chyba.

Ktory Windows je v PC instalovany? Nerobila sa reinstalacia systemu? Asi by som skusil najst a instalovat najnovsie ovladace.
babicka1
18.03.11,13:27
AHOJ WINDOWS XP , deaktivovala som všetky programi files zdalo sa všetko ok .a naraz mi vyhodilo tabulku asus Eee pc ....servise a neišlo to vypat potom som išla do biosu spustila som ho potom sa vypol počítač a objavilo sa mi neviem čo to je lent am bolo popísané niečo o biose tak som sa snažila odtial dostat dala som F1 ESCa dostala som sa od tial no ked sa pc.zapol tabulka sa znova objavila tak som chcela obnovit systém ten sa mi podarilo spustit a tabulka zmizla zatial je to v poriadku ,ale opera mi nejako blbne nemôžem sa dostat na niektoré stránky ako post, azet,facebook a niektoré ako táto ide tak neviem