tanina86
19.03.11,17:33
pod osb dosku som dal obycajny igelit izolaciu isover,pod isover som dal este polystyren,potom je parozabrana a krytina plech a odulo mi stierku so sietkou od osb dosky.
220870
19.03.11,17:02
Trochu je to popletené.Nerozumiem tomu.Najlepšie by bolo ak by ste napísli celkovú skladbu konštrukcie ,aj s tým aké materiály ste použili.V podstate nieje igelit vylúčený.Ale nieje igelit ako igelit.Na OSB dosku je nutné dať vhodný penetračný náter.Igelit nemá takmer nič spoločné s odutím omietky.
tanina86
19.03.11,17:07
Trochu je to popletené.Nerozumiem tomu.Najlepšie by bolo ak by ste napísli celkovú skladbu konštrukcie ,aj s tým aké materiály ste použili.V podstate nieje igelit vylúčený.Ale nieje igelit ako igelit.Na OSB dosku je nutné dať vhodný penetračný náter.Igelit nemá takmer nič spoločné s odutím omietky.
na sietku som pouzil flexibilne lepidlo na obkal a dlazbu moze to byt tym ze mi odulo omietku od osb dosky?
220870
19.03.11,17:13
OSB doska musí byť bezpodmienečne penetrovaná kontaktným penetračným náterom.Nieje mi zmáme žiadne cementové lepidlo ktoré by mohlo dlhodobo bez problémov držať na OSB doske.
tanina86
19.03.11,17:15
tak myslite ze by to mohlo byt tym lepidlo flexibilnym co je obklad a dlazbu?
tanina86
19.03.11,17:26
pouzil som specialnu penetraciu na osb dosku sietku a flezibilne lepidlo na obkald a dlazbu.musim pouzit specialne lepidlo na osb dosku?
220870
19.03.11,17:48
Pokiaľ ste použili vhodný penetračný náter tak nieje nutné použiť špeciálne lepidlo.Rozdelenie lepidiel.http://www.asb.sk/stavebnictvo/materialy-a-vyrobky/lepidla-natery-tmely/stavebne-lepidla-na-baze-cementu-4113.html
Ak mi udáte presný názov výrobcu a jeho výrobku,penetračného náteru a lepidla , tak vám odpoviem či je to vhodné ,alebo nie.
tanina86
19.03.11,18:15
tak zatila dakujem ak by som este nieco nevedel tak sa opytam,ale asi to musim strhnut a odznova napenetrovat.
ski555
19.03.11,19:02
tak zatila dakujem ak by som este nieco nevedel tak sa opytam,ale asi to musim strhnut a odznova napenetrovat.
Záleží aký kontaktný náter bol použitý,alebo či vobec bol.Ak len penetrák,to je rozdiel už to tuná bolo preberané.
Ako uviedol 220870 kontaktný náter,nie penetračný.Je síce drahší,ale v tomto prípade na hladký povrch nemože ísť obyčajná penetrácia,ktorá nič nerieši.