jamnik
19.03.11,18:19
Dá sa urobiť nejaký zápis alebo dohoda podpísaná pred notárom aby sa dalo dokázať alebo dokladovať to že moja dcéra ktorá má trvale bydlisko u mňa nemá svoj majetok v prípade exekúcie Keď robila pôžičku zo svojím manželom a bývala vtedy na podnájme. Aby exekútor nebral môj majetok? Ak niekto vie nech poradí.
buchač
19.03.11,18:28
Dá sa urobiť nejaký zápis alebo dohoda podpísaná pred notárom aby sa dalo dokázať alebo dokladovať to že moja dcéra ktorá má trvale bydlisko u mňa nemá svoj majetok v prípade exekúcie Keď robila pôžičku zo svojím manželom a bývala vtedy na podnájme. Aby exekútor nebral môj majetok? Ak niekto vie nech poradí.

Všetko sa dá ....len aby to potom nevyznelo účelovo ...ešte horšie by to vyzeralo ...

Preštuduj ...http://www.vop.gov.sk/exekucie
zacik23
21.03.11,07:46
za predpokladu ze realne hrozi exekucia tak doporucujem okamzite zmenit dcere trvale bydlisko (kludne aj urad daneho mesta/mestskej casti), pretoze dokazne bremeno ze nieco nepatri dcere je na vas a kedzd napr. doklad o kupe TV nie je obvykle na meno, tak to je trosku problematicke...

samozrejme najjednoduchsie by bolo aby k exekucii vobec nedoslo ale to by sa sa museli nacas plnit vsetky zavazky...

p.s. v mojom rodnom meste (cca 15tis obyvatelov) maju trvale bydlisko na mestskom urade prevazne "velavazeni lokalni podnikatelia" :D