Rudolf Jurík
20.03.11,14:34
Prosím o radu,Avast mi chytil na PC 2 trojske kone ktoré som odstránil a zničil ale odvtedy sa mi stratilo spojenie s internetom cez Google Chrome,Operu a Mozila firefox ide v núdzovom režime a Internet Explorer sa polúša pripojit a vypíše mi že chyba je v správcovi pripojenia.ten si pýta telefonické pripojenie alebo virtuálne alebo MNS.T-com mi ide len cez Aroru.Preinštaloval som Mozilu ale stále je v núdzovom režime.Vírus mi rozhádzal celé pripojenie,tak vás prosím ktorí sa vyznáte v PC o rady za ktoré vopred dakujem.S pozdravom všetkým poradákom Rudo
Gapo
20.03.11,14:38
Keď ich máš v truhle, skús ich obnoviť a preskenuj PC online eset skenerom. Samozrejme pri vypnutom Avaste.
sandi70
20.03.11,19:50
Skús pretočiť počitačový system o niekoľko dní do zadu. Podľa toho kedy si chytil výrus. Ja som mal ten istý problém.
Rudolf Jurík
21.03.11,17:17
Z truhly som výrusy zničil a vyhodil z PC,dakujem za radu,Rudo
Rudolf Jurík
21.03.11,17:21
Skúšal som obnovit systém o niekolko dní ale márne,internet mi beží iba cez Aroru,aj to som rád že mi toakotak funguje.Dakujem za odpoved,Rudo
salvosko
22.03.11,08:09
Skus restartnut TCP ... netsh int ip reset c:\resetlog.txt a potom reboot. Tiey treba skontrolovat "etc/hosts", trojany to radi menia. Su na to tooly aj na nete. Skus aj "malware bytes" tool spustit.
seat
22.03.11,19:47
zazalohuj si pre teba dôlezite subory a preinstaluj windows alebo to daj niekomu urobit ak si sam netrufas - budes mat istotu ze ti tam ziadny vir nezostal