Ferdo Mravec
20.03.11,23:18
Dobrý deň, poprosila by som o radu...
robím SZČO účto...a potrebujem poradiť, pri vyplnení RZZP. Táto osoba si mesačne platila ZP v sume 44,73 eur, len že jeden doklad o zaplatení stratila.
Keďže nemám nemám doklad, tak som to nezahrnula do účta....spravila som dobre?? Akú sumu mám teraz zapísať do RZZP? za 12 mesiacov? Alebo mám do denníka zapísať tento preddavok aj keď nemám doklad o zaplatení?
Prosím poraďte....ďakujem
nikulik
20.03.11,22:21
Mne tiez chybali doklady o zaplateni, a szčo si vyžiadal tieto doklady zo zdravotnej poistovne.
nikulik
20.03.11,22:22
Nic v zlom ale nezakladajte novu temu, je tu kopec tem ohladom RZZP.
Melnick
20.03.11,22:26
Dobrý deň, poprosila by som o radu...
robím SZČO účto...a potrebujem poradiť, pri vyplnení RZZP. Táto osoba si mesačne platila ZP v sume 44,73 eur, len že jeden doklad o zaplatení stratila.
Keďže nemám nemám doklad, tak som to nezahrnula do účta....spravila som dobre?? Akú sumu mám teraz zapísať do RZZP? za 12 mesiacov? Alebo mám do denníka zapísať tento preddavok aj keď nemám doklad o zaplatení?
Prosím poraďte....ďakujem
Bez dokladu neúčtuj! :) Riadky na vyplnenie máš:
a) koľko zaplatila - po zistení v ZP upresníš
b) koľko si uplatnila v DP.
Stanislav 1975
20.03.11,22:28
Dobrý deň, poprosila by som o radu...
robím SZČO účto...a potrebujem poradiť, pri vyplnení RZZP. Táto osoba si mesačne platila ZP v sume 44,73 eur, len že jeden doklad o zaplatení stratila.
Keďže nemám nemám doklad, tak som to nezahrnula do účta....spravila som dobre?? Akú sumu mám teraz zapísať do RZZP? za 12 mesiacov? Alebo mám do denníka zapísať tento preddavok aj keď nemám doklad o zaplatení?
Prosím poraďte....ďakujem

mimotemy Ty si ozajstný Ferdo mravec?:confused: