j.sch
21.03.11,07:35
Čo poviete , ja sa v tom nejako nevyznám !

Zmluva v prílohe ..
knight
21.03.11,06:42
Kde je tá zmluva? :)
j.sch
21.03.11,06:55
ako príloha v ankete

sorrry
j.sch
21.03.11,06:59
Kde je tá zmluva? :)
prepáčte !!

už to tammm MÁME !!

PS : nikto nie je dokonalý :-(
Dáša_
21.03.11,08:03
Pred nedávnom sa tu niečo podobne preberalo http://www.porada.sk/t161533-webova-stranka-www-zlavoteka-sk.html

su tam odkazy na články, ten o šošovkách ma celkom zaujal
Dantess
21.03.11,08:29
Absolútne neférové podmienky. Skús bratizlava.sk, alebo si daj do googla hromadné nakupovanie a skontaktuj majiteľov. Každý má rôzne podmienky. Niekde predáš veľa, ale za vyššiu províziu pre portál, niekde zas menej, ale je menšia marža pre portál. Do tohoto by som veru nešiel. Je to nezrozumiteľné a dá sa ľahko oklamať inzerenta...
j.sch
21.03.11,09:20
Ďakujem Dantess .. provízia by už bola "LEN" 15% a " Zádržné 10% z predaného ...

JE to NOVÉ !! aspoň to zádržné - určite aspoň psychologicky ANTI !
Dantess
21.03.11,09:28
Ďakujem Dantess .. provízia by už bola "LEN" 15% a " Zádržné 10% z predaného ...

JE to NOVÉ !! aspoň to zádržné - určite aspoň psychologicky ANTI !
Veď to je to nové, možno tam predáš pár kusov. Keď sa už pre to rozhodneš, tak predať viac kusov. Veď skontaktuj majiteľov tých rôznych portálov a uvidíš aké ponuky dostaneš. Tuším ty podnikáš s kvetmi, už aj také som tam videl predávať a celkom to šlo
j.sch
21.03.11,09:36
Veru ... objednal si ??

Ja som kupónov veľa nepredal aj ked som už mal ASI 8 akcií ..

Ale vždy som ich dodal a hlavne načas , narozdiel od tých čo nebrali telefóny alebo doručovali kedy sa im zachcelo . Vraj nemali čas keď bol nákup vyšší ako predajná cena cez kupón.

Aj taká je niekedy konkurencia . Portál sa asi tešil keď vracal peniaze . Záleží akú zmluvu ma ich obchodník čo podpisoval zmluvu s dodávateľom..

Ja som tu už mal jedného z nemenovaného portálu a ten nemal ani pero , ani papier !! :-)

STANE SA !!
Linda Sekeras
25.06.12,13:08
Prosím Vás , mám taký problém ,že zháňam vzor zmluvy pre zlavový portál . Zmluva medzi zlavovým portálom a živnostníkom. Viete mi nejako poradiť a poskytnúť nejaký "schopný" vzor zmluvy ? Ďakujem vopred.