Adaka
21.03.11,08:28
ahojte, chcem sa spýtať prečo sa mi pri otvorení wordu zjavujú také hakibaki písmená a nie text. Niečo som stlačila omylom alebo čo , kde to nadstavím správne , Ďakujem
Zoltan Miklos
21.03.11,08:01
myslis tym, ked otvoris uz existujuci wordovsky dokument sa ti zobrazuju hakibaki, alebo len tak otvoris word a namiesto cisteho dokumentu tam uz mas hakibaki, alebo otvoris word s cistym dokumentom a ked zacnes pisat, tak ti pise hakibaki?
skusila si uz otvorit aj iny wordovsky dokument? pise ti hakibaki v kazdom wordovskom dokumente, alebo len pri jednom konkretnom dokumente?
mohla by si sem prosim zavesit screenshot ako priklad? alebo aj pripnut word dokument, v ktorom mas hakibaki. dakujeme.
Chobot
21.03.11,08:38
ahojte, chcem sa spýtať prečo sa mi pri otvorení wordu zjavujú také hakibaki písmená a nie text. Niečo som stlačila omylom alebo čo , kde to nadstavím správne , Ďakujem

Ak chceš pomoc, musíš presnejšie popísať problém.
newmi
21.03.11,09:48
ja mam pocit ze mysli pripad kedy subor je v inom formate, ktory MS Word jednoducho neprecita. Skusa dat viac info, o aky subor sa jedna, aku ma koncovku?
sthruska
21.03.11,10:29
Chcete po nej veľa. Ako písal Zoltan, vlož sem ten súbor.
Chobot
21.03.11,11:32
Chcete po nej veľa. Ako písal Zoltan, vlož sem ten súbor.

TAk ak to je pre ňu zložité, tak aspoň pár upresňujúcich otázok.


ahojte, chcem sa spýtať prečo sa mi pri otvorení wordu zjavujú také hakibaki písmená a nie text. Niečo som stlačila omylom alebo čo , kde to nadstavím správne , Ďakujem

1. Tie súbory si vytvorila na svojom PC, alebo ti ich niekto poslal?
2. Predtým išli tie súbory normálne otvoriť? Teda bolo písmo normálne vidieť?
3. Vidíš tie hakibaky namiesto textu, alebo vidíš aj text aj tie hakibaky?

Prilož jeden súbor.
Adaka
22.03.11,08:40
Dík , prikladám súbor dúfam že to pôjde, tie čo si ja sama napíšem vo worde sú super, ale čo si stiahnem z netu tak mi nejdú otvoriť , len keď kliknem na ikonu pravým tlačidlom myši a dám otvoriť v programe Adobe Reader tak mi to otvorí. Aj majú inú ikonku ako tie čo som si napísala ja. Moje majú W na ľavo tieto v strede ikony.Ď.Mám Word 2007
Adaka
22.03.11,08:42
no super a teraz mi to otvorilo a je to pdf. ale našla som rozdiel tie moje sú doc a tie stiahnuté pdf a adobe mám nainštalovaný
Zoltan Miklos
22.03.11,09:29
pokial tomu dobre rozumiem, snazila si sa otvorit PDF dokument vo Worde. to ti vsak nepojde. su to dva uplne rozdielne formaty suborov a preto Word nerozumie obsahu pdf dokumentu a zobrazuje len hakibaki.
v podstate to nejde o ziaden problem, len musis otvarat subory tym spravnym programom.
Adaka
22.03.11,10:09
lebo ked si dám otvoriť v adobe tak mi to zobrazí a prečo mi to potom stiahlo z netu vo worde ked je to pdf?
Chobot
22.03.11,10:54
lebo ked si dám otvoriť v adobe tak mi to zobrazí a prečo mi to potom stiahlo z netu vo worde ked je to pdf?

Z netu ti stiahne tak, ako je uložený na nete, t.j. ak je v pdf, tak stiahne pdf súbor. To len ty si otvárala v inej aplikácii, než bol typ súboru a neviem prečo. Veď na každý typ súboru je osobitná aplikácia (aplikácie). Obrázok by si tiež neotvárala v Exceli...