Tinusha
21.03.11,17:16
Dobry den, v prvom rade sa chcem ospravedlnit, ak sa to v nejakej teme uz rozoberalo, zial nenasla som.... Je mozne zamestnancovi pocas absencie vo vypovednej dobe kratit uz aj vycerpanu dovolenku v prislusnom kalendarnom roku, keby nestacila nevycerpana? Nikde som tuto informaciu v zakonniku prace nenasla. Velmi pekne dakujem, Tina
ewita888
21.03.11,16:19
ako mu chceš krátiť, keď už ju nemá ?
Tweety
21.03.11,16:21
Dobry den, v prvom rade sa chcem ospravedlnit, ak sa to v nejakej teme uz rozoberalo, zial nenasla som.... Je mozne zamestnancovi pocas absencie vo vypovednej dobe kratit uz aj vycerpanu dovolenku v prislusnom kalendarnom roku, keby nestacila nevycerpana? Nikde som tuto informaciu v zakonniku prace nenasla. Velmi pekne dakujem, Tina
ÁNo, je to možné.
§109ZP
(6) Dovolenka, na ktorú vznikol nárok v príslušnom kalendárnom roku, sa kráti len z dôvodov, ktoré vznikli v tom roku.
veronikasad
21.03.11,16:21
Dobry den, v prvom rade sa chcem ospravedlnit, ak sa to v nejakej teme uz rozoberalo, zial nenasla som.... Je mozne zamestnancovi pocas absencie vo vypovednej dobe kratit uz aj vycerpanu dovolenku v prislusnom kalendarnom roku, keby nestacila nevycerpana? Nikde som tuto informaciu v zakonniku prace nenasla. Velmi pekne dakujem, Tina
Za ktorý rok mu chceš dovolenku krátiť ?

Nevzťahuje sa na neho

(6) Dovolenka, na ktorú vznikol nárok v príslušnom kalendárnom roku, sa kráti len z dôvodov, ktoré vznikli v tom roku.

Lebo ak by išlo o absenciu za rok 2011, nárok na dovolenku za kal. rok mu nevznikol.
ewita888
21.03.11,16:30
Za ktorý rok mu chceš dovolenku krátiť ?

Nevzťahuje sa na neho

(6) Dovolenka, na ktorú vznikol nárok v príslušnom kalendárnom roku, sa kráti len z dôvodov, ktoré vznikli v tom roku.

Lebo ak by išlo o absenciu za rok 2011, nárok na dovolenku za kal. rok mu nevznikol.
Veronika, ale aj tak... ak je vyčerpaná, ako ju može krátiť.. nejak mi to nejde do hlavy..
Tweety
21.03.11,16:31
Veronika, ale aj tak... ak je vyčerpaná, ako ju može krátiť.. nejak mi to nejde do hlavy..
Tak, že vráti náhradu, za už vyčerpanú dovolenku, na ktorú mu nárok nevznikol.
ewita888
21.03.11,16:32
No to mi je jasné, ako sa to dá finančne vysporiadať.. ale v čase čerpania nárok na ňu predsa mal.. a preto mu ju zamestnávateľ dovolil čerpať..
Tinusha
21.03.11,16:34
Zamestnanec sa rozhodol, ze od 1.4.11, co je vo vypovednej dobe, nenastupi do prace, takze absenciu bude mat 1 mesiac. Dovolenku si uz tento rok ale cerpal. Mame teda moznost mu vycerpanu dovolenku v tomtu roku kratit? Ak ano, ako? Velmi dakujem.
Tweety
21.03.11,16:46
Zamestnanec sa rozhodol, ze od 1.4.11, co je vo vypovednej dobe, nenastupi do prace, takze absenciu bude mat 1 mesiac. Dovolenku si uz tento rok ale cerpal. Mame teda moznost mu vycerpanu dovolenku v tomtu roku kratit? Ak ano, ako? Velmi dakujem.
Vyčerpal si už nárok na tento rok? Veď mu ešte ani nevznikol. Akurát tak na dovolenku za odpracované dni, a to za každých 21 dní, na jednu dvanástinu z ročného nároku.
veronikasad
21.03.11,16:47
Vyčerpal si už nárok na tento rok? Veď mu ešte ani nevznikol. Akurát tak na dovolenku za odpracované dni, a to za každých 21 dní, na jednu dvanástinu z ročného nároku.
dovolenka za odpracované dni - 2/12 ročného nároku mu už vznikla.
Tweety
21.03.11,16:49
dovolenka za odpracované dni - 2/12 ročného nároku mu už vznikla.
ÁNo, veď som to aj uviedla, že neznikol nárok na ročnú dovolenku, len na dovol. za odpracov. dni.
veronikasad
21.03.11,16:51
Zamestnanec sa rozhodol, ze od 1.4.11, co je vo vypovednej dobe, nenastupi do prace, takze absenciu bude mat 1 mesiac. Dovolenku si uz tento rok ale cerpal. Mame teda moznost mu vycerpanu dovolenku v tomtu roku kratit? Ak ano, ako? Velmi dakujem.
Ak ste si dodatkom v prac.zmluve ako zamestnávatel neošetrili postih zamestnanca za nedodržanie výpovednej doby, celomesačnú absenciu nepovažujem za najlepšie riešenie - aj keď už pri nej povinnosť platiť odvody do ZP prechádza na zamestnanca.
Tinusha
21.03.11,16:53
Cerpal par dni, mozeme mu ich teda kratit?
Tinusha
21.03.11,16:55
Nie, v zmluve postih nie je definovany. Ake riesenie by ste navrhovali vy?
Tweety
21.03.11,16:57
Cerpal par dni, mozeme mu ich teda kratit?
Ale stále nepíšeš, že akú čerpal, či už novú,(za odpracov. dni) alebo starú, a to je podstatné, nie to, že vôbec čerpal.
ewita888
21.03.11,17:05
Nie, v zmluve postih nie je definovany. Ake riesenie by ste navrhovali vy?
ja by som mu dala okamžité skončenie PP napr. po dvoch dňoch absencie, lebo budete platiť za neho zdravotné odvody počas absencie a pochybujem, že vám ich dobrovolne preplatí..
Tinusha
22.03.11,17:28
Prepacte, ze som sa vcera odmlcala, mam horucku a uz som odpadla.... zamestnanec cerpal 4 dni novej dovolenky. K 31.3. ma asi narok na 5 dni, ze? Co teda mozem spravit? Kratit tych 5 dni?
Tweety
22.03.11,17:36
Prepacte, ze som sa vcera odmlcala, mam horucku a uz som odpadla.... zamestnanec cerpal 4 dni novej dovolenky. K 31.3. ma asi narok na 5 dni, ze? Co teda mozem spravit? Kratit tych 5 dni?AK má nárok ročne na 20 dní, tak k 31.3. mu vznikne nárok na 5 dni, ak si už 4 vyčerpal, môžeš mu nárok krátiť.
Tinusha
22.03.11,17:39
Rocny narok je 20 dni, mala by zotrvat do 30.4, ale od 1.4 sa uz nechysta nastupit.
Tinusha
22.03.11,17:47
Ok, takze zhrniem, ci som vsetko spravne pochopila, v pripade absencie mu mozeme kratit 5 dni dovolenky, t.j. 3 dni mu budeme pisat A, pocas ktorych mu posleme vyzvu a potom ukoncime pracovny pomer. Dakujem velmi pekne za vsetky rady a pomoc.