vezuel
21.03.11,18:22
Dobry den,

rada by som sa opytala na spolahlive volanie zadarmo cez internet na pevnu linku. Skusala som JustVoip ale nefungovalo mi to ... mozno z dovodu, ze nemam telefon... neviem ci treba nejaky specialny alebo obycajny...

Vie mi niekto poradit nejaky program, ktory bude zarucene fungovat bezplatne a stale... ak by sa dalo tak aj s navodom ako postupovat, pripadne link na stiahnutie, registraciu a pouzivanie.

Dakujem.
Fero11
21.03.11,18:06
No neviem ci bude telefonovanie cez NET na pevne linky zadarmo, obavam sa ze nie. Zrejme len platene to bude, ale ceny budu velmi nizke.
buchač
21.03.11,18:27
No neviem ci bude telefonovanie cez NET na pevne linky zadarmo, obavam sa ze nie. Zrejme len platene to bude, ale ceny budu velmi nizke.

...presne tak...;)

Free* calls with JustVoip

Not only can you call your online friends for free, JustVoip also offers free* calls to any regular land-line in various popular destinations (see panel).

To counter misuse of our network we have limited these free* calls for our trial users. If you want to enjoy longer free* calls to these destinations, just top up your account by buying credit.
JustVoip Freedays

Buying credit entitles you to 120 Freedays (unless stated otherwise). This means you can call all countries marked as "Free" in our rates list for a period of 120 days at no costs. When the 120 days are over, the normal rate will be charged for these destinations. You can get more Freedays by topping up your account with credit.
Fair Use and Restrictions
New users can try JustVoip out for free for a total of 60 minutes. During this trial period you can only call the destinations marked as free. Register your account by buying credit in order to extend your free calls.

Registered users get max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address. Unused free minutes cannot be taken to the following week(s). If limit is exceeded the normal rates apply. During your Freedays you can call all destinations listed as "Free" for free. When you have run out of Freedays, the normal rates apply. You can get new Freedays by buying credit.
newmi
21.03.11,19:02
no su akcie resp boli, ze prvu hodinu mas fakt, ze zadara ale potom uz treba cvakat alebo take, ze hovory do jednej minuty su zadara. Ale pre Slovensko sa take dalo tazko najst. Osobne som skusal cca pred 3 rokmi ale kvalita bola dost o nicom, vypadavalo to. Holt co by som chcel zadarmo, ze? :)
j.sch
22.03.11,05:15
no su akcie resp, ze prvu hodinu mas fakt, ze zadara ale potom uz treba cvakat alebo take, ze hovory do jednej minuty su zadara. Ale pre Slovensko sa take dalo tazko najst. Osobne som skusal cca pred 3 rokmi ale kvalita bola dost o nicom, vypadavalo to. Holt co by som chcel zadarmo, ze? :)
Aj mne keď niekto volá z NETU , ako z lesa .. duní to alebo ozvena !
newmi
22.03.11,05:53
no to hej. Ale taky skype je nastastie celkom v pohode ;-) aspon co sa tyka hovorov pc2pc
bobo38
22.03.11,07:18
na klasicku pevnu linku s predvolbou miest nie je možne volať zadarmo, da sa len cez VOip program na netovy telefon, ktorý je síce zapojený v modeme a funguje ako klasická pevná linka ale da sa z neho zadarmo volať len v prípade ak voláš z PC na PC....viď T-com.
newmi
22.03.11,17:14
ale je to mozne, resp. bolo. Vravim pre tromi rokmi som tak parkrat volal ale to boli len nejake akcie. Ale kebyze si zaplatim, tak nadalej mozem volat z PC na pevne linky, nepotrebujem ziadny telefon, len mikrofon, sluchatka alebo reproduktory a soft k tomu.
Fero11
22.03.11,18:14
hej dakedy fungovalo vsetko, aj sms cez ICQ klienta, volal som aj niekde do prahy do nejakej restauracie a ak mi zdvihli, povedal som, ze to len skusam :)
Dnes je ale vsetko inak, pomaly budeme platit aj za to ze hovor prijimame :)