Stefan2005
22.03.11,07:44
Doteraz som si to nevšímal, až keď v jednom obchode som si dal nakrájať Leerdamer - pred krájaním predavačka stiahla zo syra tú akoby voskovú potlač a tak ho nakrájala. Minule mi začala krájať v inom obchode tento syr, samozrejme bez odstránenia potlače. Na otázku, že prečo neodstráni tú potlač (po nakrájaní to ide horšie), resp. či to treba odstrániť, alebo je to jedlé, odpoveď bola "neviem". Ako je to vlastne ? Sú to potravinárske farby, ktoré sú jedlé, ale je to zdraviu škodlivé (ani moc E-čiek nemusím)....
Stefan2005
22.03.11,13:06
... nikto sa nad tým nezamyslel ?
lujza.j
22.03.11,15:03
Margaréta35
22.03.11,15:15
tiež si myslím,že má ďaleko od syra,nekupujem ho
Stefan2005
22.03.11,15:31
tiež si myslím,že má ďaleko od syra,nekupujem ho

A aký by si poradila ? Som si vedomý, že od Leerdammeru existujú i kvalitnejšie syry, ale rád ochutnávam aj iné značky a druhy syrov...

Ale v zadaní som sa nepýtal na hodnotenie syra, ale na voskový (teraz už viem vďaka lujze.j že je to vosk) obal daného syra...
Stefan2005
22.03.11,15:35
... a pretože už viem, že je to vosk, tak sa ľahšie vyhľadávajú informácie, napr. a tu: http://www.belsyry.cz/nase-syry/mini-babybel.html

"Vosk, ve kterém je syr zabalený, je speciální vosk na bázi parafínu povoleného pro užití v potravinářství, barviva jsou rostlinného původu. Přestože se nedoporučuje vosk pojídat, neměl by vám ničím ublížit."
lujza.j
22.03.11,15:42
aj pri syre tiež platí 100 ľudí 100 chutí:) ja tiež kupujem koštujem a potom kúpim, alebo nekúpim. ja mám rada syry rôzneho druhu, ale ktoré nemusím sú tavené-natieracie syry. u nás v chladničke musí byť z každého druhu, ementálový, eidamový, goudový, plesňový, mazzarela, parmedžáni:D
KATA50
22.03.11,15:42
Aj mne sa to stalo. Pretože tam bola nejaká potlač , orezávala som to doma, každý plátok. Jedlé-nejedlé dolu zo syra...:cool:Vďaka tebe Stefan2005, teraz viem, že to je jedlý vosk.:)
Tweety
22.03.11,16:00
aj pri syre tiež platí 100 ľudí 100 chutí:) ja tiež kupujem koštujem a potom kúpim, alebo nekúpim. ja mám rada syry rôzneho druhu, ale ktoré nemusím sú tavené-natieracie syry. u nás v chladničke musí byť z každého druhu, amentálový, eidamový, goudový, plesňový, mazzarela, parmedžáni:D
amentálový, prezradíš, aký to je? Taký ešte nempoznám.:---
lujza.j
22.03.11,16:06
no dobréééé tak ementálový:)dysgrafia je sviňa:):)