Majka
30.12.05,08:46
Prosim o radu, skusenost...zle som si vypocitala preddavky na dan z prijmu PO na r. 2005. Platime Q. Cize Q. som platila o 3600.-viac ako vychadza vypocet z Dan.priznania na platenie preddavkov. Za r. 2005 nam vychadza velmi nizka dan.povinnost cize nam budu vela vracat.
Ako je to s takouto chybou a naslednou kontrolou,pridu nepridu....je to velky prehresok?
Majka
30.12.05,08:32
nikto? ako dobre ze nemate natahovacky s DU :)
Palino
30.12.05,09:08
Ja si myslím, že nebudú problémy. To, že ste platili viac, určite vadiť nebude. A ja som mal vo viacerých firmách preplatky už viackrát. Zatiaľ bez problému preplatok vrátili (a to aj vysoký) a na kontrolu neprišli.
Majka
30.12.05,09:10
prlatok som mala aj niekolko sto tisic korun, no ale preddavky sa platili spravne podla vypocitanej dan.povinnosti.
No teraz som sa proste sekla pri vypocte a platila vyssiu sumu ako som mala. aj keby som sa nesekla budu nam aj tak vracat,dolezite je ci oni na to pridu samy ze som zle platila....
Manual
30.12.05,09:25
Zajdi na DU a dohodni si postup čo s tým, či to majú vrátiť alebo sa to započíta. Ak nie si si istá spýtaj sa aj na dôsledky. Ale dôvod na sankcie nie je.
Majka
30.12.05,09:27
dakujem pekne.;)