crystalx
22.03.11,20:25
Ahojte, chcem sa spýtať, či niekto nemá tip na dobrú jazykovku v košiciach? súkromné doučovanie nechcem, vopred ďakujem!
Podo
29.05.12,18:14
www.calliona.sk vyzera dosť dobre. Native speaker /angličan/...takže neviem neviem....ale otvorený rozvrh hodín - sadneš do lavice kedy sa ti zachce a študuješ. 89 euro / viac ako 400 hodin na 4 mesiace. To nemá nikto v Košiciach takú cenu, ani taký koncept. Moja žena učila v B&C, tiež native speaker ale nie Britka, lenže pozajtra ide na materskú, hurá....ja sa nemusím starať o tú skôr narodenú daňovú úľavu:))))...a smola pre teba...
A neviem či real language ma native speakerov, ale ešte jeden Brit učí /aj vlastní/ start JŠ /jazykova.sk
Slayer666
29.05.12,19:13
www.blore.sk mozem odporucit.
magdamagduska6
19.07.12,12:17
ani nahodou vsak otvorili len teraz. a ta cena zodpoveda aj kvalite
buchač
19.07.12,12:51
Jazykova skola UNITED! najlepsia jazykova skola v Kosiciach. Vrelo odporucam navstevuje ju cela nasa rodina a je tam super.
Vyskusala som vela skol aj podstatne lacnejsich, avsak UNITED! je najlepsia. Nie su najlacnejsi ale fakt sa naucia

...hm ...nie je lacná škola......

Ešte k tomu aj ONI SA NAUČIA .......len čo potom poslucháči ...koľko sa oni naučia ....:---
offspring
14.01.16,14:56
Jazyková škola (http://www.jazykova-skola.sk/) Academy Košice Odporucam super lektori -lingvisti, ktori maju vystudovany jazyk a vedia fakt pomoct a hlavne vysvetlit.