sashana
22.03.11,22:00
Dobrý deň,

chcem sa dopredu ospravedlniť ak sa táto téma alebo podobná už preberala na porade.Niečo som našla,ale chcela by som si to ešte upresniť.
Momentálne mam živnosť založenú v Anglicku.Našla som rôzne druhy tovaru,ktoré dokážem nakúpiť lacnejšie a potom ich rozpredávam na rôznych eshopoch,bazaroch a ebay, amazone tu v anglicku.Teraz by som si chcela zalozit eshop ako velkosklad pre nakup podnikatelov do obchodov na slovensku,obcas daky tovar donesiem a poponukam po obchodoch,ale to je len sporadicky v ramci mojich navstev na slovensku,ale chcela by som oslovit vacsie mnozstvo predajcov.Mohli by ste mi prosim vas poradit co nato potrebujem,lebo sa mi stava,ze odo mna nechcu kupit tovar lebo nemam ICO, DICO, a ze by to nemohli dokazat.Ja im vystavim fakturu ,ale ico dico nemam,lebo tu take nic nie je ,udavam svoje referencne cislo to je nieco podobne tu v uk.J avlastne mam v plane spristupnit tovar z anglicka pre podnikatelov na slovensku bude to odosielane priamo z anglicka,to je vlastne ako keby nakupovali zo zahranicia.Zaujima ma ci mozem fungovat na anglickej zivnosti alebo si musim zakladat zivnost aj na slovensku. Dakujem za odpoved na moju otazku.
karfiol
23.03.11,08:42
No ja mam dodavatela aj z UK a viem, ze tam tiez maju ICO a DIC, len sa to inak vola (Company Registration Number a VAT number). Nevidim v tom problem, preco by sa nemohlo na anglicku zivnost dodavat na Slovensko ak mas VAT number (i ked sa nevyznam v UK poziadavkach pre export).
sashana
23.03.11,14:08
dakujem za odpoved.musim si to o tom uk exporte pozistovat.
masa27
28.03.11,14:19
mozete sa mi ozvat na guru22@azet.sk
mam zaujem
matus-x1
05.05.11,07:35
Mám záujem o spoluprácu, prosím ozvite sa na info@myweb.sk
voo
18.05.11,10:45
ak je to este aktualne, prosim kontaktujete ma na vladimir_horniak@yahoo.com . Dakujem
veronikasad
31.05.12,10:48
Ponukam na predaj detske oblecenie zo zrusenej predajne. Jedna sa o uplne novy tovar, s visackami, v roznych velkostiach pre deti od narodenia az do 7 rokov + kojenecke doplnky. Tovaru je zhruba 2600 kusov. Tovar je novy, na predajni sme ho mali max 6 mesiacov. Vsetko je dovoz z Anglicka. Nie je to ziadny outlet ani sekac. Je to kvalitne a velmi pekne oblecenie. Ponuka link:
http://sluzby.bazos.sk/inzerat/15698...j-predajne.php (http://sluzby.bazos.sk/inzerat/15698682/Detske-a-kojenecke-oblecenie-zo-zrusenej-predajne.php)

Zadaj si inzerát do sekcie inzercia.