15lukas16
23.03.11,17:54
Zdravim, poprosil by som vsa o radu mam problem s internetom je to od miesteho providera na dedine absolutne mi nejde internet tak ako je to v zmluve uz asi pol roka a nereaguju na moje staznosti, chcel by som vediet ci by ma mohli pokutovat za predcasne odstupenie od zmluvy. V zmluve neni vypisana ziadna pokuta pri predcasnom odstupeni ani o tom. Ale cital som ze ak nedodrzuju podmienky zmluvy mozem odist bez toho aby mi dali pokutu.
Fero11
24.03.11,05:01
Stazujes sa pisomne/telefonycky/osobne ?
Mozno ma provider v zmluve napisane to, ze sa odvolava na VOP a co sa tyka odstupeni od zmluvy, pokut atd .... uvadza tam.
Treba mu osobne, strucne , jednoducho do xichtu povedat, ze ti nejde NET, ze ak s tym neurobi nic do 2-3 dni, tak jednoducho koncis, neplatis atd .... tak potom si to rozmysli.
hubatá
24.03.11,05:50
Moja skúsenosť je podobná ako tvoja: uzavreli so mnou zmluvu a keď mi to nefungovalo, nechali ma napospas osudu. Až keď som si dala písomnú sťažnosť, tak sa tým začali zaoberať. Moja rada: telefonicky, ani osobných chodením do obchodných kancelárií nič nevybavíš. Reklamuj písomne, ušetríš sebe peniaze a máš o tom doklad.
Ja som mala problém iný, so zariadením a chyba sa musela 3 x dať do opravy. Samozrejme vždy som bola počas opravy bez internetu, ale platiť som musela. A to bol problém od nich dostať prašule !!!! Som rada že mám už za tým, aj keď na stole mám káble od predpotopného zariadenia, hoci som zaň zaplatila vyše 8 €. Ale už to nemôžem reklamovať - lebo už zariadenie funguje. To ako to vyzerá na mojom stole, a že s takými káblami nemôžem ísť niekde von - tak to ich už nezaujíma!!! Môj názor: obletovanými zákazníkmi sme len potiaľ kým nezaplatíme, ak už zaplatíme tak už nie je o nás žiadny záujem.
pepsikova
24.03.11,06:10
Stazujes sa pisomne/telefonycky/osobne ?
Mozno ma provider v zmluve napisane to, ze sa odvolava na VOP a co sa tyka odstupeni od zmluvy, pokut atd .... uvadza tam.
Treba mu osobne, strucne , jednoducho do xichtu povedat, ze ti nejde NET, ze ak s tym neurobi nic do 2-3 dni, tak jednoducho koncis, neplatis atd .... tak potom si to rozmysli...

..no ak myslíš, že dodávateľ internetu si rozmyslí, či príde o zákazníka, tak môžem zodpovedne prehlásiť, že jemu je to fuk!..a šum!...
..ja som 3 roky mala s imaxom pokoj, internet fičal, ako mal, ale od januára si robí čo chce..a ak sa sťažujem, môžem nadávať, hrešiť aj prosiť, im je to jedno..písala som aj email, aj sťažnosť, aj som hrozila, že kašlem na nich,baba na ústredni mi len tolko povedala, že výpovedná lehota je mesiac, ale fakt im je to jedno...a teraz hľadám iného dodávateľa...ale každý má niečo...
Fero11
24.03.11,07:57
15lukas16 pisal, ze ma problem s miestnym providerom na dedine, povedzme ze taky provider ma 30-50 pripojeni, takze jemu ide o kazdeho platica. A pochybujem aby taky miestny provider mal nejake zakaznicke centrum, alebo nejaky oficialny support.
Jednoducho sa stretnut s nim osobne a vydiskutovat si to.
pepsikova
24.03.11,10:55
...ale- náhoda je náhoda...dnes som odchytila technikov a pravda je na svete!..zlodej berie signál..a preto je problém...a konkurenčný boj poskytovateľov zase odnesú len zákazníci..jasné, že za svoje prachy...
luskacluskac
24.03.11,10:58
mali sme tiez takyto problem..