babicka1
24.03.11,08:53
ahoj chcela by som sa spýtat mám skype,používam ho no dnes sa mi ukázala tabulka na prihlásenie tak som dala heslo všetko ok okrem toho ,že sa mi to zmenilo na angličštinu chcela som dat slovensky ,alebo česky čo by tam bolo ,ešte som sa ho ani nedotkla a zmizlo mi všetko písané miesto toho sa mi objavili prázdne štvorčeky a teraz neviem ako to dat spät .tak som ho odinštalovala,stiahla som si nový a je to všetko iba s kocečkami tak že sa mi nedá nastavit nič vedeli by ste mi poradit čo s tým? dakujem
babicka1
24.03.11,10:05
ahoj chcela by som sa spýtat mám skype,používam ho no dnes sa mi ukázala tabulka na prihlásenie tak som dala heslo všetko ok okrem toho ,že sa mi to zmenilo na angličštinu chcela som dat slovensky ,alebo česky čo by tam bolo ,ešte som sa ho ani nedotkla a zmizlo mi všetko písané miesto toho sa mi objavili prázdne štvorčeky a teraz neviem ako to dat spät .tak som ho odinštalovala,stiahla som si nový a je to všetko iba s kocečkami tak že sa mi nedá nastavit nič vedeli by ste mi poradit čo s tým? dakujem

už je to vyriešené dik...
Zoltan Miklos
24.03.11,10:09
mate popleteny font. puzivate windows, alebo Linux (napr. Ubuntu)?
babicka1
24.03.11,10:53
používam windows
Zoltan Miklos
24.03.11,12:37
otvorte SKYPE. v hornom menu kliknite na druhu skupinu stvorcekov zprava (t.j. druhe menu) malo by sa vam zrolovat menu v ktorom druhy riadok zhora su jazyky. v tych jazykoch by ste mali vidiet uz citatelne napr. cestinu.
prikladam - priklad - obrazok. na obrazku ja mam namiesto stvorcekov cinske znaky. takze sa skuste preklikat k jazykovym nastaveniam poslepiacky - polohu jazykoveho nastavenia by ste mali mat rovnaku, ako na obrazku. dajte vediet, ci pomohlo.
babicka1
25.03.11,07:58
dakujem už je všetko v poriadku