lu.bla
24.03.11,10:37
podvedení a oklamaní klienti Financ teamu a firmy Lerche a.s., napiste svoj pribeh o vybavovaní úveru. Podávam trestné oznámenie, pridajte sa!
lu.bla
24.03.11,10:12
piste na: lubla zavinac centrum.sk
medestefan
27.03.11,18:02
Aj ja patrim medzi podvedenym, tak sa pridam aj ja k trestnemu oznameniu!
lu.bla
28.03.11,08:12
ziadala som o storno zmluv a zaslanie poplatkov, kde som si zaziadala o 89 e, co ma vysli poplatky a aj naklady na notara, ktore boli uplne zbytocne. odpisali mi, ze moje storno akceptuju a ze zasielaju peniaze. no som straaasne zvedava, ci ich zaslu! co som nasla na webe diskusie, za Lerche stoji nejaky Svoboda, ktory ma prsty udajne v Eurobussines aj AVP a podobne, udajne je to podvodnik najvacsieho zrna a udajne sa proti nemu vedie niekolko trestnych oznameni. Udajne tiez meni miesta svojho posobenia, udajne ma teraz "operovat" niekde na zahori, resp. zapadne slovensko. predtym vraj posobil v kosiciach a okoli a vraj tam zlakal kopu ludi na spolupracu s eurobussines, povytahoval peniaze a ludia zostali skor zadlzeni ako mali zarobene a podobne. musi existovat na takychto podvodnikov paka, jednotlivec asi nepochodi, ale bolo by to dobre medializovat. a takychto je viac, neviem v akej miere spolupracuju, ale napriklad nasla som jednu pani, ktora tiez za poplatok 33 e poskytne uver a na dalsej stranke vidim, ako zadava dopyt, ze hlada uver. podla mna sa nam tu namnozilo vela vela podvodnikov, ktori v skutocnosti nic nesprostredkuju, len si lahko pridu k peniazom. vy poslete, oni sa tyzdne tvaria, ze hladaju investora a potom napisu, ze neschvalili a poplatok nevratia. ak by si pytali "len" 30 eur od kazdeho a naleti takto 100 ludi, celkom rychlo zarobene peniaze. s tymto sa musi nieco urobit! ako som pisala jednej pani, nie je dlznik ako dlznik, kazdy mame svoj pribeh, kazdy robime chyby a moznosti, ako sa zbavit dlhov su minimalne. a ked uz skusate ist cestou osobneho bankrotu, je to o nicom, pretoze staci, ak pracujete a sudca vam to zamietne, mate si vraj spravit splatkove kalendare. a potom zufalo hladame investora, uver, ktorym si vsetko vyplatime a dostaneme sa opat do dalsieho kolotoca, pretoze od nas vytiahnu poplatky a nic sa nedeje....
denisa216
14.04.11,11:52
Ak môžem pridám sa a velmi rada tak isto som bola podvedená