pech123
24.03.11,16:43
Ahojte,
v roku 2010 som bola na RD, potom som 6 mesiacov odrobila a nastúpila na MD. Je materská mojím príjmom, ktorý treba uviesť do daňového priznania, alebo uvádzam len príjmy od zamestnávateľov? Treba mi k DP aj potvrdenie od UPSVaR, že som bola na RD a od SP, že som bola na MD?
Díky
Zoltán Kovács
24.03.11,15:44
Materská a rodičovská nie je zdaniteľným príjmom.
Tamila
24.03.11,15:45
Ahojte,
v roku 2010 som bola na RD, potom som 6 mesiacov odrobila a nastúpila na MD. Je materská mojím príjmom, ktorý treba uviesť do daňového priznania, alebo uvádzam len príjmy od zamestnávateľov? Treba mi k DP aj potvrdenie od UPSVaR, že som bola na RD a od SP, že som bola na MD?
Díky
Nie, materská nie je zdaniteľným príjmom. Uvádzaš len príjmy od zamestnávateľov. Ja osobne prikladám kópie všetkých potvrdení, originály si nechaj.
Tweety
24.03.11,15:57
[QUOTE=pech123;1700185]Ahojte,
v roku 2010 som bola na RD, potom som 6 mesiacov odrobila a nastúpila na MD. Je materská mojím príjmom, ktorý treba uviesť do daňového priznania, alebo uvádzam len príjmy od zamestnávateľov? Len príjmy zo ZČ- teda zo zamestnaní. e Treba mi k DP aj potvrdenie od UPSVaR, že som bola na RD a od SP, že som bola na MD? Nie, nie je potrebné.