sakufo
24.03.11,19:09
Po zapojeni HD k bežiacemu PC je funkcia OK! Po vypnutí a reštarte W7 ostane stáť na obrazovke Platinum s textom Press to switch to Post or ........, ani ma TAB ani na DEL nereaguje! je treba odpojiť HD a reštart PC. Prečo???
qwertzo
25.03.11,15:26
skus v biose nastavit rovno butovanie z pevneho disku kde mas Windows. Mozno sa pokusa bootovat cez USB a si niejak stym diskom nerozumie a pri starte sa sekne.
sakufo
26.03.11,16:39
Ešte doplním príznaky: ( Na notebooku s Windows XP funguje normálne! )Pri reštarte PC so zapojeným HD po stlačení DEL naskočí a zmrzne aj CMOS Setup Utility! Nepochopitelné je, že HD beží aj po vypnutí PC vypinačom! Zhasne až po odpojení PC od siete?! Tahtiež nie je možné "vysunúť" odpojiť HD od USB -hlási že niektorý program ho používa - neviem ktorý!
seat
26.03.11,17:31
nemozes ho vysnut preto lebo tam mas asi nainstalovany nejaky zalohovaci software dodany spolu z hdd, ked ti nechce zhasnut pozri ake mas napajanie ci z usb alebo zo siete
sakufo
27.03.11,18:45
Zalohovací program dodaný k HDD som neinštaloval! Napájanie je z USB (pripojený je dodaným kablom do USB konektora v PC! V biose mám bootovanie nastavené 1. DVD, 2. HDD SM-HDS7225, 3. HDD SS-HDS7225. Ak sa pripojí HDD káblom už pri obrazovke "Platinum... pri štarte je všetko ok. Ak je pri štarte pripojený PC zmrne!!
qwertzo
28.03.11,05:25
Vyskusaj vymenit zdroj v PC. ! Pozri sa ci na doske nemas ponafukovane kondiky. Nemas nahodou niejaky zdroj LITE-ON alebo eurocase tie robia problemy.
misoft
28.03.11,18:38
V biose mám bootovanie nastavené 1. DVD, 2. HDD SM-HDS7225, 3. HDD SS-HDS7225.Prečo máš ako prvé bootovanie z DVD? Pokiaľ máš už OS na systémovom disku, tak ten nastav ako prvý. Ostatné môžeš dať kľudne za to, prípadne vyradiť a bude čítať len zo systémového disku.