MIHA3
24.03.11,19:12
Ešte Vás chcem poprosiť o radu v priloženej tabuľke potrebujem sčítať bunky C6, F6, I6 .... (v bunkách je uložený výpočet odpracovaných hodín za jednotlivé dni).
Súčet týchto hodín potrebujem uložiť do bunky CU7.
A tu mi vzniká problém. I po zmenení formátovania sa mi zobrazí príliš veľké číslo (jedenásťtisícniečo). Neviem prečo a kde robím chybu.
Prosííííím poraďte.
MIHA3
24.03.11,18:39
Ešte Vás chcem poprosiť o radu v priloženej tabuľke potrebujem sčítať bunky C6, F6, I6 .... (v bunkách je uložený výpočet odpracovaných hodín za jednotlivé dni).
Súčet týchto hodín potrebujem uložiť do bunky CU7.
A tu mi vzniká problém. I po zmenení formátovania sa mi zobrazí príliš veľké číslo (jedenásťtisícniečo). Neviem prečo a kde robím chybu.
Prosííííím poraďte.
Tak teraz neviem kadiaľ sa vkladá súbor. Už som asi prepracovaná.
Chobot
25.03.11,07:22
Ešte Vás chcem poprosiť o radu v priloženej tabuľke potrebujem sčítať bunky C6, F6, I6 .... (v bunkách je uložený výpočet odpracovaných hodín za jednotlivé dni).
Súčet týchto hodín potrebujem uložiť do bunky CU7.
A tu mi vzniká problém. I po zmenení formátovania sa mi zobrazí príliš veľké číslo (jedenásťtisícniečo). Neviem prečo a kde robím chybu.
Prosííííím poraďte.
Tak teraz neviem kadiaľ sa vkladá súbor. Už som asi prepracovaná.

Máš ešte málo príspevkov a si krátko registrovaná - príloha ti ešte nepôjde priložiť. Pošli mi súbor na chrobak7(zavináč)post.sk, ja to ho priložím. Daj vedieť, až to pošleš, aby som pozrel schránku.
ivka70
25.03.11,07:34
Ale ja v bunke CU7 vidim hodnotu 35:12:00
Aky je teda tvoj problem?

Prikladam subor od MIHa3