gabriska
25.03.11,09:41
Dobry den,
chcela by som Vas poprosit, ma niekto z Vas skusenost so spolupracou s touto firmou?
Pre uvedenu spolocnost som na zaklade dohody o vykonani prace zrealizovala preklad web stranky do CJ...Nasa spolupraca bola takmer bezproblemova, odhliadnuc od oneskorenych reakcii z ich strany v pripade nutnej konzultacie, az do momentu, ked sa zacalo jednat o uhradu odmeny za vykonane sluzby...
Po termine splatnosti a po 2 tyzdnovej ignoracii mailov a telefonatov nakoniec spol. vyplatila urcitu ciastku (asi 1/2), no vo mne vzbudila velku nedoveru a pochybnosti o ich serioznosti.

Budem rada, ak sa ozve niekto, kto ma podobne skusenosti so spominanou spol.

(PS: Povodny prispevok som upravila z dovodu, ze prave dnes po mensom "cirkuse" mi bola vyplatena cast dlhovanej sumy).
vilo1070
06.04.11,08:36
Ja mam s nimi tiez problem s uhradenim faktury. S kym sa Vam podarilo komunikovat? Mne sa totiz nedari im ani dovolat. Mozete napisat tel. kontakt a email na ktory aspon reaguju? S kym sa Vam napokon podarilo skontaktovat, ze Vam aspon 1/2 uhradili? Dakujem.
vilo1070
26.04.11,05:43
Gabriska: Znovu Vas chcem poprosit o radu, na koho sa v tejto firme nakontaktovat, stale sa mi totiz nepodarilo sa s nimi ani len spojit. Zvazujem vymahanie zavazku sudnou cestou, ale rad by som sa pred tym s nimi aspon spojil. Prosim poradte. Dakujem.
gabriska
26.04.11,09:27
Vilo, pisala som Vam do odkazov, nakolko vam nemozem poslat sukromnu spravu...Dajte mi na seba psm kontakt, na skype alebo email al. pod.
vilo1070
27.04.11,08:25
Prepacte, som tu novy, myslel som, ze na odkaz mi pride nejaky mail s upozornenim, ale prisiel mi az na Vas dalsi prispevok.
Kontakt na mna: vilo(zavinac)zoznam.sk
Dakujem.
petr256
01.05.11,11:45
Děkuji.