paulite
25.03.11,11:09
Dobry den,
zakladam internetovy obchod a som na materskej dovolenke. kedze na materskej je kazda koruna/euro dobra, tak chcem dat zivnost na manzela, on je riadne zamestnany. Ja by som musela platit odvody do ZP a vraj sa tomu vyhneme, ak zisk nebude za rok viac ako cca 1000 eur a zivnost bude na manzela, kedze je riadne zamestnany. viete o tom nieco? uz som to zistovala aj na ZP aj na zivnostenskom a vsade ma "odpinkli". Rada by som pocula osobnu skusenost.
Dakujem za reakcie.
veronikasad
25.03.11,10:13
Dobry den,
zakladam internetovy obchod a som na materskej dovolenke. kedze na materskej je kazda koruna/euro dobra, tak chcem dat zivnost na manzela, on je riadne zamestnany. Ja by som musela platit odvody do ZP a vraj sa tomu vyhneme, ak zisk nebude za rok viac ako cca 1000 eur a zivnost bude na manzela, kedze je riadne zamestnany. viete o tom nieco? uz som to zistovala aj na ZP aj na zivnostenskom a vsade ma "odpinkli". Rada by som pocula osobnu skusenost.
Dakujem za reakcie.
aký príjem = tržby predpokladáš z internetového obchodu.

Platenie odvodov na zdr.poistenie pri zisku 1000€ sa manžel nevyhne. Zaplatí 1000/2,14*14%
paulite
25.03.11,10:19
a da sa tomu nejakym sposobom vyhnut? za akych podmienok? to si potom tu zivnost mozem dat na seba...
arizona
06.04.11,14:10
pozri sposob spoluprace s nami na :
XxXXX


Kto bude dnes po tebe "upratovat" na Porade,aby ju vycistil od neziaducej reklamy, bude mat z teba radost.:mad:
Mal si plodny den... :D