cagica
25.03.11,20:10
Prosím poraďte mi ako účtujete nákup od firmy Kofola a.s., lebo pre ich nákupy mi nesedí saldokonto. Nákup účtujem typom "B"
napr. /211
504/
343/
315/ - prepravky a fľaše
na konci roka som ich preúčtovala na sklad- tie prepravky a fľaše, aj tak mi vyhadzuje v saldokonte, že úhrada nie je spárovaná ale ako.....
Vopred ďakujem - alebo to mám dať ako nevykazovať? aj to ma napadlo..
andreaS
25.03.11,19:23
a ktory ucet ti vykazuje v saldokonte nesparovany?

asi ta 315... urob si pre tento pripad osobitnu AE a tento ucet si nastav ako nesaldokonty, cize ziadna kvacka nebude ani pri "pohladavky" ani pri "zavazky"

a ps: pre omegu je tu vytvorena osobitna tema, takze dalsie otazky zadavaj tam, nemusis pre kazdu otazku vytvorit novu temu... bude to tak neprehladne...
cagica
26.03.11,07:37
Výborne, ale názov témy by si mi mohla poslať alebo len zadám Omega? Neviem veľmi v tej Porade behať... Díky
LindaLF
29.03.11,13:46
potrebovala by som pomoc so mzdami v OMEGE, zaúčtované ich mám v ID ale neviem či mám ale nemám zaškrtnúť krížikom "Doklad nezahrnúť do Saldokonta", za odpoveď vopred ďakujem
andreaS
29.03.11,14:04
ucty 331, 336, 342 nie su saldokontne... zaskrtnutie "nezahrnut do saldokonta" preto vobec nema vyznam...

ine to bude, ak si tieto ucty nastavis ako saldokontne - v com ale vyznam nevidim... navyse si neviem predstavit ako ich budes vyparovavat s tymto ID, aby si toto saldokonto mala vyrovnane...