mixall11
26.03.11,01:05
Pekný deň prajem !

Rád by som sa informoval či som v práve ja alebo druhá strana registroval som firemný profil na Zlatestranky.sk a na stránke som našiel iba obchodné a internetové podmienky dlhé jak....a aj cenník ale na Banner reklamu ktorá ma nezaujíma.
A takže som sa registroval s dúfaním že snáď všetko prebehne pohode obyčajne ako na iných stránkach.

A to myslím tak pri registrácií som nenašiel o akú cenu sa jedná,
a potom som neevidoval ani email ani bežnú poštu a potvrdenie o registrácií a dohode o poskytnutých službách. A ďalšie nezvyklé jednanie pokladám za aktivovanie profilu bez uhradenia služieb.
A keď som dostal poštu na upomienku 150€ na ktorú som reagoval emailom že chcem odvolať objednávku tak na to my poslali poštu ako bežný dopis čo by som čakal nejako uložený a hlavne aby bolo jasne vidno o akú sumu sa jedná a pointu dopisu.
V ktorom bolo napísané že mám zaplatiť 30% z ceny služby v CENE 100€ čo je vlastne blbost

Rád by som dospel k riešeniu aby som nemusel zaplatiť nič alebo aspoň minimálnu hodnotu a nie 100 €.

Ďakujem moc za venovaný čas a ohlasy na riešenie.
qwertzo
28.03.11,06:56
fuu neviem kto je v prave, ale preto take registracie robim cez 10 minutovy email http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
A ked je niejaky problem posielaju postu na neexistujuci email. A pokial riesia nieco s postou jednoducho odpoviem ze som sa neregistroval JA :) co o domna chcu ... nech to zrusia... ale poviem ti je to riadne svinstvo zachvilku budeme platit aj za prispevok na porade.sk :) he