Ingrid Ondruskova
26.03.11,06:10
Poprosím Vás o radu ...ako postupovať...
21.3.2011 sa deti prvých tried ZŠ zúčastnili počas vyučovanie bez súhlasu
rodičov na našom námestí promo-akcie...Pite zdravú vodu z vodovodu...
okrem toho, že tam moja dcéra nachladla zo spodu /fúkal studený vietor/ a pár dní po tejto akcii sme boli u urológa, v piatok /25.3./ zvracala a dostala horúčku, u triednej učiteľky som zistila, že z 24 detí chýba 18!!!!
a symptómy sú u všetkých podobné...bolenie hlavy, horúčka, zvracanie...až neskôr som sa od dcéry dozvedela, že deti pili na tejto akcii
vodu, ale nie z fliaš, ale z nejakých sudov, či cisterny a voda bola podávaná v džbánoch....som pekne nas.aná, ako sa mohlo také niečo stať...ako rodina máme zásadu, že keď sme na výlete alebo na dovolenke
vodu takto podávanú moje deti majú zakázené piť...chcela by som uvedenú situáciu riešiť v niekoľkých úrovniach:
-škola /má právo škola nahnať deti mimo budovu bez súhlasu rodičov na takúto akciu? minimálne idem napísať list p.učiteľke, že pokiaľ sa nejedná
o poctivé vyučovanie, neželám si, aby moje dieťa chodilo na podobné akcie vrámci vyučovania
-hygiena
-firma, čo robila promo-akciu
-primátor
Je možné takéto niečo v dnešnej dobe? Neriešili ste niečo podobné? Ak nemám dôkaz, uspejem? Nehovorím, že idem podať rovno žalobu, ale takéto niečo by sa nemalo stávať...Ďakujem za Vaše reakcie...
Zoltán Kovács
26.03.11,05:19
Spojte sa viacerí rodičia. Myslím si, že ani ostatným 18 deťom rodičia majú podobné myslienky....