sthruska
26.03.11,07:55
Potrebujem stiahnuť foto z mobilu Nokia. Keďže presný typ na mobile nie je tak ho neviem. Je to nejaké E-čko.

Pichol som ho PC W7 64 bit a hľadal ovládač pre 7320c. Nenašiel. Na internete som narazil na download manager o čo nestojím. Potom ma to prestalo baviť.

Prosím poraďte.

PS
Už po prvom spustení som tušil, že si s ním užijem. Na Siemens M65 nemá. Sú dve veci čo ma rozčuľujú. A to SmartSketch a tento mobil.
maurer2
26.03.11,11:12
http://europe.nokia.com/support/download-software/pc-suites/compatibility-and-download tu si vyber aky mas model ale malo by to v ppohode slapat ked si toto nainstalujes a prepojis mobil -Pc
sthruska
26.03.11,11:40
Zbehnúť to zbehlo. Ale to ovládanie. Zas budem čosi týždeň študovať namiesto DragAndDrop.
Aj som dal synchronizáciu, ale kde to hodil nevie ani on. Ním udaný adresár ani nemám. Časom si s tým poradím.

Ďakujem.
dalid
26.03.11,13:07
A v nastaveniach telefonu sa ti neda nastavit aby sa pri pripojeni tvaril ako USB disk???
Nemam 7-ovu Nokiu, ale aj tak si myslim, ze by si mal mat toto:Nastavenia - Pripojenie - USB- zvolis Rezim USB - Prenos dat (na vyber je este PC Suite,alebo Medialny preravac)
arizona
26.03.11,13:09
sthruska
26.03.11,13:38
Ďakujem, ale už som to zvládol. Pomýlil ma OS. Vypísal cestu v slovenčine ale v skutočnosti bola v angličtine - \Users\...
U mňa to chce čas.

to dalid - nokia je E50. 7 by mi bola nanič :D