masuku
26.03.11,12:35
Dobry den,moj antivir mi hlasi (svieti na cerveno),ze nie je zabezpecena max ochrana,ze analyza aplikacnych protokolov je nefunkcna - nastala chyba pri startovani obsluznych sluzieb -analyza aplikacnych protokolov(POP3,HTTP) bude nefunkcna..... co treba urobit ,vdaka za odpovede
arizona
26.03.11,11:37
Nekonci ti nahodou doba, do kedy mas predplatene? Na cerveno svieti asi mesiac vopred.
Ak nie zavolaj do esetu .-)
masuku
26.03.11,11:44
nie ,v januari je zaplateny znovu na 2 roky ,len po preinstalovani mi tam dali mesacnu verziu,ktora konci za 20 dni,tak neviem,uz je tam aj moje prihlasovacie heslo znovu
arizona
26.03.11,11:49
nie ,v januari je zaplateny znovu na 2 roky ,len po preinstalovani mi tam dali mesacnu verziu,ktora konci za 20 dni,tak neviem,uz je tam aj moje prihlasovacie heslo znovu
Takze chyba je v tom.
Odinstaluj si tu skusobnu verziu, precisti PC napr. CCleanerom,restartuj a nainstaluj si tu platenu verziu.
arizona
26.03.11,11:52
nie ,v januari je zaplateny znovu na 2 roky ,len po preinstalovani mi tam dali mesacnu verziu,ktora konci za 20 dni,tak neviem,uz je tam aj moje prihlasovacie heslo znovu
Ak si mala preinstalovany PC, tak ako ma tvoj antivirak vediet, ze je zaplateny na dva roky, ked ho nemas nainstalovany?Sam od seba sa nanainstaluje :);)
masuku
26.03.11,11:55
uz som tam predvcerom nahodila moje udaje
Fero11
26.03.11,13:12
musis ist cez nastavenia (ja mam ver. 2.5 ...... tak to mam asi trochu inak) musis povolit http a pop3 modul
Takze otvor si pomocnika help a citaj :)