esmeraldina
26.03.11,13:08
Ahojte
som mimo Bratislavy, ale známi si chcú kúpiť byt v obytnom dome Pentagon. A tento obytný komplex Pentagon mal strašnú historiu - narkománi, kriminalita a prostitúcia. Vedel by mi niekto povedať, ako je tam v súčasnosti s bezpečnosťou? Neurobia chybu, ked sa tam našťahujú. Síce existujú projekt bezpečný Pentagon. Ale ja chcem počuť názory.
Vďaka
Zoltán Kovács
26.03.11,12:11
Podľa mňa urobia chybu.
srska
26.03.11,12:16
Ahojte
som mimo Bratislavy, ale známi si chcú kúpiť byt v obytnom dome Pentagon. A tento obytný komplex Pentagon mal strašnú historiu - narkománi, kriminalita a prostitúcia. Vedel by mi niekto povedať, ako je tam v súčasnosti s bezpečnosťou? Neurobia chybu, ked sa tam našťahujú. Síce existujú projekt bezpečný Pentagon. Ale ja chcem počuť názory.
Vďaka

chceš prežiť? - zabudni na pentagon

chceš mať deti drogato? - choď tam bývať
arizona
26.03.11,13:03
pozri tu http://www.porada.sk/t164599-byvanie.html

pouzivaj vyhladavac,pred zalozenim temy...
misoft
26.03.11,19:06
Bratislavský Pentagón nie je americký Pentagón - nech na to zabudnú kupovať v BA Pentagóne byt.
zk24
26.03.11,19:07
Neodporucam. Cena je urcite lakadlom, ale ani zadarmo. Prepac :)
kisko@inmail.sk
26.03.11,19:10
Robím hasiča a Pentagon je v mojom rajóne.Nech nekupujú.
Ingrid Ondruskova
26.03.11,19:34
Manžel má v Pentagóne klienta /sídli tam jedna seriózna firma/ a pokiaľ mal rokovanie s deťmi som sa prechádzala po okolí /lepšie povedané v okolí celého bloku/...no pôsobí tam všetko dosť morbidne, aj keď nepochybujem, že samotný byt, či 2-garzónka môžu byť pekne zrekonštruované , ale to je asi tak všetko...
neviem si predstaviť ísť večer napr. z divadla, z práce... a navracať sa akože domov...
lujza.j
26.03.11,19:46
ano je pravda, že tie 2-garzonky sú pekné, niektoré aj s balkonom len v zlom dome;) ja som sa už vyjadrila v teme :http://www.porada.sk/t164599-byvanie.html
esmeraldina
27.03.11,10:45
Vďaka. Tvrdé ale pravdivé. A to nie som ja, čo som chcela kúpiť byt, ale moji známi.