ivanka29.8
26.03.11,16:57
dobrý deň,

chcela by som sa informovať ohľadom podmienok aké má známa v zamestnaní známa v strednom veku, pracuje v penzióne a má problémy so zamestnávateľom ktorý im nevytvára optimálne pracovné prostredie.
Keď pracuje na nočnej nemá príplatky,stravu má v podobe menu za 3,80 a zamestnávatel jej uhrádza 20% z toho za nadčasy takisto nemá príplatky.
riešil ich už aj inšpektorát a neúspešne je v strednom veku a rada, že po dlhej dobe vôbec nejaké zamestnanie našla preto sa bojí problémov.
Chcela by som sa opýtať na to aké je minimum na stravu čo musí uhrádzať takisto ako je to so sviatkami keď pracujete na smeny a krátky a dlhý týždeň.
Ďakujem veľmi pekne
Chobot
26.03.11,18:38
dobrý deň,

chcela by som sa informovať ohľadom podmienok aké má známa v zamestnaní známa v strednom veku, pracuje v penzióne a má problémy so zamestnávateľom ktorý im nevytvára optimálne pracovné prostredie.
Keď pracuje na nočnej nemá príplatky,stravu má v podobe menu za 3,80 a zamestnávatel jej uhrádza 20% z toho za nadčasy takisto nemá príplatky.
riešil ich už aj inšpektorát a neúspešne je v strednom veku a rada, že po dlhej dobe vôbec nejaké zamestnanie našla preto sa bojí problémov.
Chcela by som sa opýtať na to aké je minimum na stravu čo musí uhrádzať takisto ako je to so sviatkami keď pracujete na smeny a krátky a dlhý týždeň.
Ďakujem veľmi pekne

Vyhľadaj si staršie témy so slovami príspevok zamestnávateľa na stravu, tam nájdeš všetko ohľadne stravy - kto má koľko platiť.

Príplatok za prácu v noci - pozri zákonník práce § 123.
verkaz
26.03.11,19:05
To je bohužiaľ tak, že väčšina zamestnávateľov nedodržiava ZP a zamestnanec je radšej ticho, lebo je rád, že má zamestnanie.
willma
27.03.11,06:24
To je bohužiaľ tak, že väčšina zamestnávateľov nedodržiava ZP a zamestnanec je radšej ticho, lebo je rád, že má zamestnanie.
Niekedy ti ani ticho nepomôže :mad:
scava
04.04.11,19:51
Zdravím môže my niekto poradiť, máme problém so zamestnávateľom a to konkrétne, vypláca nám mzdu na ruku bez podpisu a výpl.pásky,do SP odvádza len základnú mzdu,o účte v banke nechce ani počuť,dovolenkový a nemocenský priemer vôbec neberie do úvahy,neprepláca ani sviatky,školenia BP (pracujeme na lešení vlastnej výroby)vôbec ,všetky dokumenty a čo sa týka našich podpisov robí za nás čo nám ešte s úsmevom na tvári povie do očí,sme traja zamestnanci,ako ho môžme napadnúť alebo čo sa dá robiť aby sa spametal
Melnick
04.04.11,21:07
Osamostatniť → fakturovať mu odvedenú prácu. Samozrejme z toho osamostatnenia pre Vás vyplýva veľa povinností, výhod/ tie aj tak nemáte/ aj nevýhod, ale riešenie to určite je.

Podľa toho lešenia predpokladám, že ste stavební robotníci. Alebo sa mýlim?:)
scava
05.04.11,13:45
ano, vykonávame veškerú stavebnú činnosť.
Melnick
05.04.11,14:15
scava, ak je vaša práca kvalitná, pouvažujte spolu s kolegami či sa radšej neosamostatníte a podmienky si potom budete klásť Vy a nebudú ich klásť Vám.
Kvalita sa vždy presadí. :)
willma
05.04.11,14:54
Majka - neviem čo bolo v mojom príspevku zábavné:mee:, ja som totiž cca rok držala hubu a krok a aj tak mi to nepomohlo - som čerstvo bez práce.
Melnick
05.04.11,17:25
Majka - neviem čo bolo v mojom príspevku zábavné:mee:, ja som totiž cca rok držala hubu a krok a aj tak mi to nepomohlo - som čerstvo bez práce.
Myslela som, že to ticho bolo myslené ako žart. Nijako som sa Ťa nechcela dotknúť - veríš mi dúfam. :)

A to ,že si bez práce - je mi naozaj ľúto.:mee:
willma
06.04.11,07:12
šak sme si to vysvetlili :)