derek191919
28.03.11,10:45
Dobrý deň,
rozbieham firmu, ktorá sa bude zaoberať prenájmom reklamných plôch (nie bilboardov, ale reklamy na chodbách administratívnych budov, škôl a pod.). Potreboval by som poradiť, akú zvoliť reklamu na upútanie firiem, aby si tam dali svoju reklamu. Jedniné čo ma napadlo, je osobne navštívit majiteľov firiem a dať reklamu do regionálnych novín, prípadne regionálnej tv, napadá Vás ešte niečo vhodnejšie? Ďakujem všetkym za odpovede :)
ingrid001
28.03.11,13:21
Možno by pomohli nejaké pútavé letáčiky, alebo výsačky na dvere. Blbosť? V dnešnej dobe ťažko povedať. Možno aj predajcovia internetových obchodov by sa takto radi zvyditeľnili..skús zistiť
derek191919
02.04.11,12:24
Dakujem za radu ingrid, pouvažujem nad tým či by to malo nejaký efekt. A ďalší by, prosím Vás, nemali nejaké rady ešte hm?
Dantess
02.04.11,13:01
Nás osobne občas zavolá nejaký marketingový manažér danej firmy a povie mi o čo sa jedná. Ak mám záujem, tak sa s ním stretnem, ak nie, tak nie. Môžeš si pomocou azet-u spraviť veľký výber firiem od automechanikov až po zubárov a začať obvoávať s ponukou.

Je to občas otravné pre stranu, ktorej voláš, ale rovnako môžeš natrafiť na ľudí, ktorí majú záujem o takúto reklamu. Inak si neviem predstaviť ako rozbehnúť takú firmu ako máš ty...
danushka
02.04.11,15:39
V Košiciach a Prešove momentálne ide nový projekt od fy. http://www.zebramedia.sk/ .V MHD sú rozmiestnené monitory, kde si firmy reklamujú svoje činnosti.
Zebramedia Ti vyrobí grafický vizuálny spot a ten sa roluje s ostatnými spotmi na monitoroch. Ako bonus Ti vyrobia aj spot do rádia KISS v KE (neviem aké regionálne rádio majú v PO) a tento sa odvysieláva a ešte 2 x do roka Ti dajú minibilboard na jeden mesiac k nejakému väčšiemu nákupnému centru. Pozri si ich obchodné podmienky na ich webke.
Nie sú drahí, ročne to vychádza na cca 1200,-€.
To je len nápad pre prípad, že by si chcel osloviť potencionálnych zákazníkov z KE a PO.
Ice dive
02.04.11,15:49
V Košiciach a Prešove momentálne ide nový projekt od fy. http://www.zebramedia.sk/ .V MHD sú rozmiestnené monitory, kde si firmy reklamujú svoje činnosti.
Zebramedia Ti vyrobí grafický vizuálny spot a ten sa roluje s ostatnými spotmi na monitoroch. Ako bonus Ti vyrobia aj spot do rádia KISS v KE (neviem aké regionálne rádio majú v PO) a tento sa odvysieláva a ešte 2 x do roka Ti dajú minibilboard na jeden mesiac k nejakému väčšiemu nákupnému centru. Pozri si ich obchodné podmienky na ich webke.
Nie sú drahí, ročne to vychádza na cca 1200,-€.
To je len nápad pre prípad, že by si chcel osloviť potencionálnych zákazníkov z KE a PO.
dobrý spôsob ako osloviť veľkú masu ľudí cestujúcu MHD... avšak na druhej strane o reklame rozhodujú majiteľia / konatelia firiem, a pochybujem že títo cestujú MHD. Ale pre produkt kde treba osloviť koncového spotrebiteľa je to podľa mňa super.