tonkat
02.01.06,17:02
Je nejaký rozdiel miedzi spoločnosťami, ktoré poskytujú stravovacie poukážky? Napr. Doxx, Ticket, Vaša stravovacia atď. Myslím v poplatkoch za predaj týchto poukážok. Aké máte skúsenosti? Potrebujem poradiť väčšej firme cca 80 zamestnancov niektorú. Ďakujem za vaše rady.
ondrejvla
02.01.06,16:06
Je nejaký rozdiel miedzi spoločnosťami, ktoré poskytujú stravovacie poukážky? Napr. Doxx, Ticket, Vaša stravovacia atď. Myslím v poplatkoch za predaj týchto poukážok. Aké máte skúsenosti? Potrebujem poradiť väčšej firme cca 80 zamestnancov niektorú. Ďakujem za vaše rady.

Tonka, to sú minimálne rozdiely, ktoré sa týkajú týchto spoločností. Vyber si takú, ktorú máš najbližšie, prípadne si ich obvolaj, je ich ešte oveľa viac ako uvádzaš, ide aj o to, ktorá Ti najskôr vráti peniaze za vrátené poukážky.
vladan
02.01.06,16:14
Je nejaký rozdiel miedzi spoločnosťami, ktoré poskytujú stravovacie poukážky? Napr. Doxx, Ticket, Vaša stravovacia atď. Myslím v poplatkoch za predaj týchto poukážok. Aké máte skúsenosti? Potrebujem poradiť väčšej firme cca 80 zamestnancov niektorú. Ďakujem za vaše rady.

... keď som si ja vyberala spoločnosť na dodávku stravných lístkov, tak som najprv hľadala na nete, či nemajú web stránku - zaujímali ma obchodné podmienky a cenníky provízií. Potom som kontaktovala jednotlivých obchodných zástupcov, a pýtala som sa ich na bližšie info. Nakoniec som si vybrala spoločnosť, ktorá mala (v tej dobe) iba nepatrné rozdiely v províziách (oproti ostatným spoločnostiam), a čo sa mi páčila bolo aj to, že som bezpodmienečne nemusela brať lístky, myslím, že mi to obchodný zástupca zdôvodňoval tým, že niektoré spoločnosti fungujú na akýchsi minimálnych množstvách, ktoré musíš odoberať, neviem to teraz presnejšie definovať ... skús si pozrieť web, resp. kontaktovať jednotlivé spoločnosti.
Braňo
02.01.06,16:39
Konkrétne my máme Cheque Dejeuner, v prípade väčšieho odberu neplatíš vôbec žiadne poplatky, ani provízie. Treba sa dohodnúť vopred. Lístky dodajú do dvoch dni kuriérom ako cenný list. Dajú sa použiť aj v TESCU, BILLE a HYPERNOVE+ všade tam, kde je logo. :p
lokok
02.01.06,17:28
Mam skúsenosti s rôznymi firmami, ktoré ponúkaju stravné lístky. Rozdiely su minimalne. Najlepšie je kontaktovat zástupcu danych firiem, ktorí daju podrobne informacie. Je moznost s nimi rokovat a dohodnut sa ešte na dalšich možnych zlavach alebo vyhodach. Kazdy si chce ziskat a udržať zakazníka. Mám skusenosti s firmou DOXX a Cheque Dejeuner.
Rehi
26.01.06,17:27
čauko, môžem Ti poradiť, že Le Cheque Dejeuner sú fakt spoľahliví a účtujú nám poplatok len 10Sk + DPH. Takže platíme 11,90 poplatok.Jeden deň si ich objednáme a za 1-2dní nám ich privezú priamo do firmy.Nemusíme platiť ani zálohovú faktúru.