lenkav
02.01.06,17:13
Vážení kolegovia,
Regionálny úrad verejného zdravotníctva nám robil kontrolu o prekročení hluku na pracovisku a v protokole uviedli, najvyššia prípustná hodnota normalizovanej hladiny hlukovej expozícii pre skupinu prác VI. - práca bez nárokov na duševné sústredenie, sledovanie a kontrolu okolia - je prekročená.

Vedel by mi niekto poradiť, ako ďalej postupovať z hľadiska personalistiky - či ich niekde nahlasovať, či im zabezpečiť nadštandartné podmienky - ak áno, aké?

Vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď.:cool:
karol.za
02.01.06,17:54
Týmto sa zaoberá aj zákon o ochrane zdravia č.272/1994,
ktorý bol už 15 krát novelizovaný
o hluku je toho najviac v novelizácii Zákon č.514/2001 Z.z.
kde je v § 13a všetko vysvetlené

V prílohe je daný zákon 514/2001 Z.z.
karol.za
04.01.06,15:26
Zamestnancom ktorý pracuju na pracovisku,kde meraním bolo zistené,že hladina hluku bola prekročená by mali byť
mzdovo zvýhodnený za prácu v sťaženom a zdraviu škodlivom pracovnom prostredí /§ 124 Zákonníka práce/
Ak sa táto skutočnosť nedá odstrániť,v rámci prevencie treba buď v kolektívnej zmluve alebo inom vnútropodnikovom predpise stanoviť prioritu zabezpečenia zdravotnej starostlivosti o týchto zamestnancov,jedná sa hlavne o preventívne zdravotné prehliadky zamerané na sluch týchto zamestnancov,aby sa dalo predchádzať chorobám z povolania.
lenkav
05.01.06,06:03
Čo sa týka preventívnych prehliadok - ako často je zamestnávateľ povinný posielať takýchto zamestnancov na preventívne prehliadky - hradí to v plnom? A čo administratívni pracovníci (alebo technici) - aj takí môžu ísť na preventívnu prehliadku? Teda v tom zmysle, že im to v plnom hradí zamestnávateľ? Ako často?
Origos
05.01.06,07:01
Ahoj!
Chcel by som sa Ťa opýtať, či už máte aj výsledky merania hluku. V prípade, že áno, tak ste povinní v zmysle NV SR č. 511/2004 tieto pracoviská zaradiť do kategórii a dať návrh práve RÚVZ aby to vykonal "oficálne". Potom oni by Vám mali na základe zistených meraní nariadiť ďalšie kroky.
Návrh na zaradenie prác do kategórii sa dáva menovite na tých pracovníkov, ktorých sa to týka a na určenom formulári podľa prílohy 2 NV 511/2004Z.z.
karol.za
06.01.06,12:36
ďakujem origos za doplnenie tejto témy a ako prílohu
prikladám Nariadenie vlády č.511/2004 Z.z.
pkravarik
20.03.06,20:53
existuje smernica MZ SR /neviem čislo ale mal som ju v rukach/ o hygienickom dozore a vyhlasovaní rizikových prác. Robil som s tým vela a funguje takto: Organizacia musi /na popud technika BOZP alebo zastupcu zamestnancov alebo sama / požiadať opravnenu organizaciu /ja som volal hygienikov/ na premeranie rizikovych faktorov /hluk, prašne prostredie, vibracie, chemia, podla toho co tam mate./. V protokole s merania su namerané hodnoty uvedene a je uvedena aj pripustna hodnota. Ak je prekrocena organizacia musi poziadat prislusneho hygienika o vyhlasenie rizikovej prace, V rozhodnutí hygienik stanovi aj pravidla hry t.j. ako casto musi zamestnanec absolvovat lekarsku prehliadku resp. kolko hodin moze s pracovneho fondu tuto pracu vykonavat. Z tohto sa potom odvodzuje aj riziko a OOPP /osobne ochranne pracovne prostriedky/. Dufam ze ti to pomoze.
Cau Palo