k.olga
29.03.11,09:50
Môže mi niekto poradiť, či má zamestnávateľ právo zahrnúť do ceny stravného lístka, ktorú platí zamestnanec aj náklady za služby a dopravu týchto straveniek?
Ďakujem
veronikasad
29.03.11,07:53
Môže mi niekto poradiť, či má zamestnávateľ právo zahrnúť do ceny stravného lístka, ktorú platí zamestnanec aj náklady za služby a dopravu týchto straveniek?
Ďakujem
Nerozumiem tvojej otázka. V akej výške dostávate stravenky a kolko je príspevok zamestnávatela.
Paula
29.03.11,08:02
Asi to bude tak, že napr. hodnota SL = 3,00 , cena pre zamestnanca = 1,20 , pričom tých 0,20 sú vyššie uvedené náklady s obstaraním SL. Také čudo som ešte nezažila.
Llívia
29.03.11,08:11
Môže mi niekto poradiť, či má zamestnávateľ právo zahrnúť do ceny stravného lístka, ktorú platí zamestnanec aj náklady za služby a dopravu týchto straveniek?
Ďakujem
Nemôže. Zamestnávateľ je povinný prispieť minimálnej 55 % z NOMINÁLNEJ HODNOTY stravenky (t.j. nominálne hodnota = cena stravenky).
Teda, ak je nominálna hodnota stravenky 3 EUR, zamestnávateľ musí na ňu prispieť minimálne sumou 1,65 EUR.
Dopravné a iné náklady súvisiace s nákupom straveniek znáša zamestnávateľ.
k.olga
30.03.11,11:13
Ďakujem za odpoveď.
Je to tak. Hodnota stravenky je 2,85. Zamestnáveteľ prispieva
55% /1,56€/ zamestnanec 1,29 €. K cene, ktorú platí zamestnanec zamestnávateľ priráta podľa množstvo lístkov rozpočítané náklady za dopravu a služby spojené so zabezpečením straveniek, t.j. cca 0,16 €/stravenka. Vraj interný predpis.
Tweety
30.03.11,11:26
Ďakujem za odpoveď.
Je to tak. Hodnota stravenky je 2,85. Zamestnáveteľ prispieva
55% /1,56€/ zamestnanec 1,29 €. K cene, ktorú platí zamestnanec zamestnávateľ priráta podľa množstvo lístkov rozpočítané náklady za dopravu a služby spojené so zabezpečením straveniek, t.j. cca 0,16 €/stravenka. Vraj interný predpis.
Náklady na služby za nákup straveniek sú nákladom spoločnosti, takže v nijakom prípade( ani IP) nemôžu byť vymáhané od zamestnanca.