Rado66633
29.03.11,12:16
Ahojte,


viete poradit nejaké dobré miesto na dovolenku v Chorvátsku co sa týka nudistických pláží?
Nie všade je totiž o nich zmienka.


Díky
Chobot
29.03.11,11:10
Ahojte,


viete poradit nejaké dobré miesto na dovolenku v Chorvátsku co sa týka nudistických pláží?
Nie všade je totiž o nich zmienka.


Díky

Stačí sa spýtať uja Googla. Síce v nemčine, ale snáď porozumieš:

http://www.kroati.de/kroatien-infos/fkk.html

a kopec ďalších linkov:

http://www.google.sk/#hl=sk&source=hp&biw=1232&bih=474&q=fkk+in+kroatien&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=d5f58cc75bccdaaf
Rado66633
29.03.11,11:14
Diky diky:)
hej ujo google vie secko, ale myslel som skor rady na zaklade vlastnych skusenosti a zazitkov. Pripadne kam nejst lebo ... a ...
:)
Stanislav 1975
29.03.11,11:16
Diky diky:)
hej ujo google vie secko, ale myslel som skor rady na zaklade vlastnych skusenosti a zazitkov. Pripadne kam nejst lebo ... a ...
:)

Ja ti nepomožem- na mňa práveže Nemci na Rabe zavolali policajtov, kvoli nudapláži..., bolo to tam dosť husté...,skoro som aj obšáhol...:D:D:D
truch
29.03.11,11:19
Stanko, tak to by som rada videla:D :D :D
Stanislav 1975
29.03.11,11:30
No nebolo mi všetko jedno keď nás 4( 2 muži a 2 ženy) obklúčilo 15 agresívných nemeckých dochodcov..., ku koncu mi nebolo do smiechu...
Chobot
29.03.11,12:41
No nebolo mi všetko jedno keď nás 4( 2 muži a 2 ženy) obklúčilo 15 agresívných nemeckých dochodcov..., ku koncu mi nebolo do smiechu...

A vy ste boli bez plaviek či tí dôchodcovia?
Stanislav 1975
29.03.11,12:57
A vy ste boli bez plaviek či tí dôchodcovia?

No ja jediný v plavkách ...:D a nahnevalo ich to, že sa nechem vyzliecť a klasické hlúposti, že to je ich pláž a oni si ju v roku 1965 vybudovali a podobné nezmysly... a keď sme s kmotrom ich začali nazývať bývalými členmi hitlerjugendu, tak to už šaleli...:D:D:D
jelalim
29.03.11,13:07
No ja jediný v plavkách ...:D a nahnevalo ich to, že sa nechem vyzliecť a klasické hlúposti, že to je ich pláž a oni si ju v roku 1965 vybudovali a podobné nezmysly... a keď sme s kmotrom ich začali nazývať bývalými členmi hitlerjugendu, tak to už šaleli...:D:D:D

Ja by som bol na strane tych dochodcov. Oni maju iba par miest kde su tolerovany a ty v plavkach mas 1000ky miest kde tak mozes byt. Preco im tam potom lezies? Bud si ignorat, alebo uchyl. ;)
Rado66633
29.03.11,13:35
vidimze vsetky prispevkxy k teme:---
marjankaj
29.03.11,13:37
vidimze vsetky prispevkxy k teme:---


A to je všetko, čo ťa zaujíma?:---
Chceš tam byť sám alebo "očumovať"?:rolleyes:
Stanislav 1975
29.03.11,14:31
Ja by som bol na strane tych dochodcov. Oni maju iba par miest kde su tolerovany a ty v plavkach mas 1000ky miest kde tak mozes byt. Preco im tam potom lezies? Bud si ignorat, alebo uchyl. ;)

Ale halo kolego- šak píšem, že sme tam boli s kmotrovcami a oni sú nudisti, tak sme ich nechceli nechať samých- ja neviem, aj keď možno troška úchylný aj možem silne teoreticky byť:D, ale či by boli zrovna mojím záujmom dochodcovia od 70 do 85 rokov,tak o tom nejako strašne niesom presvedčený....:D:D:D a ešte k tomu nemčúri...
Stanislav 1975
29.03.11,14:33
vidimze vsetky prispevkxy k teme:---

Rado, neviem, ale tu ti asi nikto v tomto nepomože- tu na porade sme všetci pobožní...:D;)
lujza.j
29.03.11,18:33
Halli
29.03.11,18:50
Ale halo kolego- šak píšem, že sme tam boli s kmotrovcami a oni sú nudisti, tak sme ich nechceli nechať samých- ja neviem, aj keď možno troška úchylný aj možem silne teoreticky byť:D, ale či by boli zrovna mojím záujmom dochodcovia od 70 do 85 rokov,tak o tom nejako strašne niesom presvedčený....:D:D:D a ešte k tomu nemčúri...



Stando to si mal v cene pobytu tú atrakciu s nemcami ? :Dhttp://www.beruska8.cz/smajlici/male2/27.gif
Ice dive
29.03.11,19:05
Stando to si mal v cene pobytu tú atrakciu s nemcami ? :Dhttp://www.beruska8.cz/smajlici/male2/27.gif
Stando narazil určite na poznávací zájazd s FISHER REISEN -"Fehrien des Fuehrers, die nackte Warheit, Sommer 1924" po tomto incidente napísal AH svoje dielo Mein Kampf:D:D:D:D
Stanislav 1975
29.03.11,19:21
Stando to si mal v cene pobytu tú atrakciu s nemcami ? :Dhttp://www.beruska8.cz/smajlici/male2/27.gif

:)
Stanislav 1975
29.03.11,19:21
Stando narazil určite na poznávací zájazd s FISHER REISEN -"Fehrien des Fuehrers, die nackte Warheit, Sommer 1924" po tomto incidente napísal AH svoje dielo Mein Kampf:D:D:D:D

:)
Stanislav 1975
29.03.11,19:24
No toto bola celkovo brutálná dovolenka- najskor toto s nemcami a potom asi o týždeň neskor sme v noci išli s kmotrom z baru a všade plno chorvátov a mali sme troška vypité a na celé námestie sme spustili pieseň- Ich liebe Slobodane Miloševiči- to bolo tiež dosť na hrane...- tiež som bol šťastný, že sme došli v pohode na hotel...:cool::D- aj keď behom...
marjankaj
29.03.11,20:03
No toto bola celkovo brutálná dovolenka- najskor toto s nemcami a potom asi o týždeň neskor sme v noci išli s kmotrom z baru a všade plno chorvátov a mali sme troška vypité a na celé námestie sme spustili pieseň- Ich liebe Slobodane Miloševiči- to bolo tiež dosť na hrane...- tiež som bol šťastný, že sme došli v pohode na hotel...:cool::D- aj keď behom...

No ak ti ide o adrenalín, tak to nemusíš chodiť do Chorvátska. Stačí zájsť na Slovensku do krčmy v rómskej dedine a opýtať sa tam ako ten záhorák.
"A co tady horauo?:rolleyes:
marko182
29.03.11,20:42
Nic v zlom, ale tato debata tu je nefer voci Radovi, ktory zalozil temu. Zazitky z dovoleniek a pionierskych taborov si mozete rozoberat aj inde.
danushka
29.03.11,20:43
No toto bola celkovo brutálná dovolenka- najskor toto s nemcami a potom asi o týždeň neskor sme v noci išli s kmotrom z baru a všade plno chorvátov a mali sme troška vypité a na celé námestie sme spustili pieseň- Ich liebe Slobodane Miloševiči- to bolo tiež dosť na hrane...- tiež som bol šťastný, že sme došli v pohode na hotel...:cool::D- aj keď behom...

Radšej daj Miloševićovi pokoj na druhom svete. Oni sa už dávno pomerili s Tudjmanom aj Isetbegovićom tam hore a nám historici za pár rokov vyzlečú donaha Balkán 90tych rokov až nám sánky budú padať.
danushka
29.03.11,20:47
Nic v zlom, ale tato debata tu je nefer voci Radovi, ktory zalozil temu. Zazitky z dovoleniek a pionierskych taborov si mozete rozoberat aj inde.

Presne tak.

Rado, daj si do vyhľadávača ,,nudističke plaže na Jadranskom moru" a ujo Google Ti vychŕli infošky, ktoré potrebuješ :).
Rado66633
30.03.11,04:58
:) nie, nemusim byt sam a nepotrebujem ani ocumovat, proste nejake pekne nudisticke plaze kde su :)
Rado66633
30.03.11,05:00
hmmm ano , zabudol som ze sme na konzervativnom a zaostalom Slovensku, kde byt niekde nahy je brane ako uchylka. to saeda musim asi nalogovat na www.porada.de :)
Ice dive
30.03.11,05:35
hmmm ano , zabudol som ze sme na konzervativnom a zaostalom Slovensku, kde byt niekde nahy je brane ako uchylka. to saeda musim asi nalogovat na www.porada.de :)
hmm... no len aby si nebol prekvapený, v DE sú nemci, ešte väčšie konzervy ako slováci... to len smerom na východ sú hrdinovia... máš to isté, ako keď sa angličania kúpu uprostred októbra v Bratislave na námestí vo fontáne... doma by to nespravili, lebo by neodišiel s 10 eurovou pokutou, ako u nás...
912
30.03.11,05:44
Ahoj,

ja som bola pred dvoma rokmi v Chorvátsku vo Valalte (www.valalta.hr (http://www.valalta.hr)) a bola som nadmieru spokojná. Čistý, nádherný, veľký kemp s neskutocnymi možnosťami od ubytovania po zábavu (aj cena "trošku" vyššia), minulý rok sme mali 3mesačné bábätko, takže to neprichádzalo do úvahy, ale tento rok silne zvažujeme :-)

Ma tak ešte napadlo, že tento kemp je čisto naturistický.
Stanislav 1975
30.03.11,06:05
Nic v zlom, ale tato debata tu je nefer voci Radovi, ktory zalozil temu. Zazitky z dovoleniek a pionierskych taborov si mozete rozoberat aj inde.

Súhlasím , máš pravdu- verejne sa omlúvam, že som zmrníkoval Radovú tému- za trest som si ráno dal 3 krát zdravas a 2 krát otčenáš...:)
lulu74
30.03.11,06:13
hmmm ano , zabudol som ze sme na konzervativnom a zaostalom Slovensku, kde byt niekde nahy je brane ako uchylka. to saeda musim asi nalogovat na www.porada.de (http://www.porada.de) :)


Radko, nie je to také zlé, to len niektorí ľudia sú obmedzení nie všetci. ja chodím na nuda pláže 20 rokov a viem že je tam slušnejšia atmosféra ako na "normálnych" plážach. V Chorvátsku je nudistický kemp napr. aj v Meduline- Kažela aj na ostrove Krk sú tri kempy také zašiváky pokojné , blízko Zadaru Punta Skala, Petrčane.. nájdeš toho dosť aj s recenziami asi fakt lepšie cez google, česi majú v tomto dobré info stránky. Prajem pekné leto a tiež sa už teším na ten pocit ked cítiš slnko a vodu na celej koži a nevyzeráš po lete ako zebra... pá
Chobot
30.03.11,06:28
No ja jediný v plavkách ...:D a nahnevalo ich to, že sa nechem vyzliecť a klasické hlúposti, že to je ich pláž a oni si ju v roku 1965 vybudovali a podobné nezmysly... a keď sme s kmotrom ich začali nazývať bývalými členmi hitlerjugendu, tak to už šaleli...:D:D:D

Za mládí som aj ja chodil na nudapláže (samozrejme bez plaviek). Raz v Bulharsku som mal tiež zážitok, raz ti ho pri obede porozprávam...

Len mi to pripomeň.
Stanislav 1975
30.03.11,06:30
Za mládí som aj ja chodil na nudapláže (samozrejme bez plaviek). Raz v Bulharsku som mal tiež zážitok, raz ti ho pri obede porozprávam...

Len mi to pripomeň.

OK, teším sa...:)
Rado66633
30.03.11,06:40
Radko, nie je to také zlé, to len niektorí ľudia sú obmedzení nie všetci. ja chodím na nuda pláže 20 rokov a viem že je tam slušnejšia atmosféra ako na "normálnych" plážach. V Chorvátsku je nudistický kemp napr. aj v Meduline- Kažela aj na ostrove Krk sú tri kempy také zašiváky pokojné , blízko Zadaru Punta Skala, Petrčane.. nájdeš toho dosť aj s recenziami asi fakt lepšie cez google, česi majú v tomto dobré info stránky. Prajem pekné leto a tiež sa už teším na ten pocit ked cítiš slnko a vodu na celej koži a nevyzeráš po lete ako zebra... pá


no presne mas pravdu s tou zebrou:) podla mna je v dnesnej dobre az nechutne, ked je zena opalena a ma zebrie prsia:) uz len to, ked si da vecerne saty:) inak mne by stacilo pripadne len vediet kde su nudisticke plaze, nemusi byt vyslovene nudisticky kemp:)
Stanislav 1975
30.03.11,06:44
no presne mas pravdu s tou zebrou:) podla mna je v dnesnej dobre az nechutne, ked je zena opalena a ma zebrie prsia:) uz len to, ked si da vecerne saty:) inak mne by stacilo pripadne len vediet kde su nudisticke plaze, nemusi byt vyslovene nudisticky kemp:)

Tu ich máš 5...:)- a je tam pohoda, ticho, kľud- je to vhodné pre rodiny s deťmi a pre tých , čo vyhladávajú malý ruch- nevhodné pre ľudí, ktorí hľadajú na dovolenke viacmenej zábavu( diskoteky a pod.)


http://lopar.wz.cz/
Marína
30.03.11,07:43
:) nie, nemusim byt sam a nepotrebujem ani ocumovat, proste nejake pekne nudisticke plaze kde su :)

no presne mas pravdu s tou zebrou:) podla mna je v dnesnej dobre az nechutne, ked je zena opalena a ma zebrie prsia:) uz len to, ked si da vecerne saty:) inak mne by stacilo pripadne len vediet kde su nudisticke plaze, nemusi byt vyslovene nudisticky kemp:)
Skoro na celom Lopare na ostrove Rab (http://mappery.com/map-of/Rab-Island-Map)(klik na mapu) máš nudistické pláže, Ciganka, Sahara, Stolac, ...... atd. Ubytovanie je buď na Lopari alebo v San Marine, tiež v Supetarskej Drage(Gornja a Donja, odtiaľ však pár km autom), musíš však šliapať peši, dosť ďaleko, alebo sa vyvezieš autom po hroznej ceste, v lese zaparkuješ a ešte dobrý kus musíš k moru šliapať. Je tam však krásne, neruší ťa žiadna budova, reklamný pútač, si len a len v prírode, pre mňa je toto dovolenka. Sú tam krásne zátoky, divoká príroda, musíš však počítať s tým, že voda nie je hneď hlboká, v niektorých je hodný kus plytká, nie však vo všetkých.
Na druhej strane ostrova na Suhej Punte Kandalora, za tú je poplatok. Je tam krásne ale ak hľadáš súkromie, to tam nenájdeš tak ako na Lopari.
Naturizmus a nudizmus nie je o erotike, predvádzaní sa, upozorňovaní na seba a špehovaní ale o slobode a prirodzenosti. Toť môj názor.
Aby si bol v obraze, môžeš si pozrieť moje videá z Loparu, tiež z mestečka, s identickým názvom ako ostrov, Rab a pár fotografií zo Suhej Punty.
http://www.youtube.com/watch?v=knEkwXdsBQ0
http://www.youtube.com/watch?v=JpbS-rlfpnI
Stanislav 1975
30.03.11,07:50
Najlepšie ubytko na Rabe je u FRANEHO PAPARIČA...:):):)
Marína
30.03.11,08:00
Najlepšie ubytko na Rabe je u FRANEHO PAPARIČA...:):):)
To si za svoj mladý život stihol byť ubytovaný vo všetkých apartmánoch na ostrove, že to tak suverénne tvrdíš?;)
Stanislav 1975
30.03.11,08:03
To si za svoj mladý život stihol byť ubytovaný vo všetkých apartmánoch na ostrove, že to tak suverénne tvrdíš?

Nie, všade nie , Janči Slota mi nepovolil sa ubytovať v jeho vilke...:)- ale musím uznať, že je to pekná chalúpka...:D
Krakonoš
30.03.11,08:26
Nudistická pláž (ostrov) je napr. na Istii, Vrsar. Volá sa to Koversada

maistra.com/Koversada_Istrie
Krakonoš
30.03.11,08:27
maistra.com/Koversada_Istrie
Rado66633
30.03.11,08:39
diiiky super!!!! :)
o tom nudizme a naturizme si to napisal trefne:)
Sany
30.03.11,09:00
http://www.camping-adriatic.com/politin-naturist-camp-krk
chodíme tam už takmer 20 rokov...každým rokom vylepšenia...je to kemp, ale dá sa chodiť aj len ako denný vstup - nie je to lacný vstup - 20 kún/osobu/deň...každý štvrtý vstup zdarma...aspoň takto to bolo...a nedá mi nereagovať aj na situáciu, keď ide na FKK pláž niekto v plavkách...my sme tiež boli s kopou známych na tomto mieste, ale ak chceli ísť s nami na pláž, tak sa prispôsobili...ale sú tam aj iné pláže - textilácke a s tými, čo nechceli ísť s nami na FKK sme sa zase dohodli a išli sme my s nimi občas na tú textilácku...neviem, čo by urobili ľudia na textiláckej, keby sme sa im tam my vyzliekli z plaviek...je to to isté...sú to svojim spôsobom isté pravidlá a ja nevidím dôvod, prečo by sa nemali dodržiavať...
Marína
30.03.11,09:06
diiiky super!!!! :)
o tom nudizme a naturizme si to napisal trefne:)
Ďakujem.:) Som žena, aj nick tomu napovedá.;)
Rado66633
30.03.11,10:19
Ďakujem.:) Som žena, aj nick tomu napovedá.;)


jaaaaaj prepac:)
Marína
30.03.11,10:34
;):)
lujza.j
30.03.11,17:49
220870
30.03.11,18:14
marjankaj
31.03.11,07:03
jaaaaaj prepac:)

Predpokladám, že na nudistickej pláži by ti isté rozdiely neušli.:D
Stanislav 1975
31.03.11,07:05
Ale inak - aj tu od nás kúsok v Čuňove na jazere sú nudisti a už aj policajti to vzdali a už ich nechodia vyháňať ako volakedy robili velké razie...
Rado66633
31.03.11,09:18
Predpokladám, že na nudistickej pláži by ti isté rozdiely neušli.:D


:D to urcite nie, ale nechodim na nudisticke plaze ocumovat ;)