lucilabel
29.03.11,12:25
Dobrý deň, chodím do jazykovej školy do Nitry, ale nič moc. Pred rokom som maturovala z angličtiny z vyššej úrovne bez problémov, ale mám pocit že na tejto škole som toho viac zabudla a ko sa naučila. Myslíte že mám šancu sa pripraviť za mesiac na všeobecnú štátnicu? (C1) alebo mám ísť radšej na nižšiu-základnú B2, temy sú tam však skoro totožné s maturitou a tak sa mi to zdá byť trochu "zbytocné"
Tezaurus
30.03.11,15:03
ja odporucam zakladnu B2, vyuzit sa da tak ze ak budes mat VSvzdelanie 2.stupna, budes kvalifikovana ucit anj na zs. A potom by som este odporucala namiesto C1 vseobecnej statnice spravit si medzinarodne uznavany certifikat, pretoze firmy naopak zase skor vyzaduju medzinarodne certifikaty.
lucilabel
30.03.11,15:52
Ďakujem za radu, od júna sa chystám do Anglicka, a chcem tam aj študovať, tak dúfam že si nejaký certifikát donesiem aj stade, len neviem ako je to potom s uznaním zahraničného certifikátu na Slovensku.Chcela by som skor podnikat na zivnost napr. pracovat v jazykovke , mozno nejaky kruzok v skole, ale vsetci mi radia vyhnut sa klasickemu ucitelstvu.