benjamim
29.03.11,15:32
Zdravím, potrebujem radu. Absolvoval som SPŠ Stavebnú - pozemné stavby, ďalej som pokračoval na Drevárskej fakulte, kde som získal titul drevárskeho ing.. Momentálne pracujem v spoločnosti ktorá sa zaoberá TZB. Moja funkcia na zmluve so zamestnávateľom je projektový manažér. Pracujem tu už 3,5 roka, a chcel by som osvedčenie - oprávnenie na stavbyvedúceho. Už som čo to pozeral v zákonoch, ale nejak som nedospel k výsledku či mám právo dať si žiadosť resp. či bude moja žiadosť prijatá. Vopred ďakujem za radu
chandler
29.03.11,13:36
presne je to na sksi.sk
ale ako priemyslovkar (drevarsky ing. - by bol este dlhsie) potrebujes 5 rokov praxe v odbore. takze este nie.
benjamim
29.03.11,14:01
hm... a keď som vedený ako projektový manažér a nie ako asistent stavby vedúceho resp. majster, a odrobím ešte 1,5 roka v tej spoločnosti tak môžem žiadať o to oprávnenie - osvedčenie?
chandler
29.03.11,14:23
projektovy manazer by vadilo. ale pre komoru ti moze dat firma potvrdenie ze pracujes ako asistent stavbyveduceho a stavbyveduci z vasej firmy ti da gulatu peciatku. a osvedcenie by si asi dostal len na TZB.