katarína kub
29.03.11,16:21
prosím pomohli by ste my mam Microsoft office 2007 ale sprava sa ako Microsoft office 2000 a to nielen vzhľadom ale aj niektote funkcie mi nejdu
Zoltan Miklos
29.03.11,14:33
a nemas nahodou aj 2000-ku nainstalovanu? lebo potom si treba vsimnut, ktoru verziu ti otvara... kukni do Start menu, ci tam nemas nahodene obe verzie... teraz nemam, ale predtym som mal nainstalovane 2 verzie Wordu, lebo som potreboval robit softverovu podporu pre obe verzie. No a potom sa obcas stalo, ze som chcel spustit jedno a klikol som na druhe.
katarína kub
29.03.11,16:18
nie ja tam mám nainštalovanú len 2007-čku.
sthruska
30.03.11,05:58
Nepoužívaš náhodou staré formáty súborov?
Stefan2005
30.03.11,06:10
nie ja tam mám nainštalovanú len 2007-čku.

... ešte keby o trošičku viacej si nám prezradila - či je to skúšobná verzia, alebo plná, aktivovaná, ale najmä či je to MS pre Home, alebo Professionál,.... odkiaľ vieš, ako sa správa MSO 2000 (lebo napr. ja neviem), ktoré funkcie nejdú (otázka je, či ich máš vôbec nainštalované),....
Chobot
30.03.11,06:44
prosím pomohli by ste my mam Microsoft office 2007 ale sprava sa ako Microsoft office 2000 a to nielen vzhľadom ale aj niektote funkcie mi nejdu

V samotnom Office 2007 neexistuje funkcia, ktorá by prepla výzor na Office2003 resp. Office 2000. Existujú ale doplnky (niektoré platené), ktoré dokážu zmeniť vzhľad aplikácií (Word, Excel, PowerPoint) tak, aby menu vyzeralo ako v Office 2003 resp. 2000 (pre užívateľov, ktorým nevyhovuje to nové menu - ikonovo orientované), napr. tu:

http://www.makeuseof.com/tag/ubitmenu-%E2%80%93-bring-back-the-classic-menu-to-microsoft-office-2007/

Najprv si prever, či máš skutočne nainštalovaný office 2007 -vo Worde klikni v menu Help na About Microsoft Office Word - zobrazí sa ti okno, kde budeš mať presný popis programu, či je to MSWord 2007 alebo 2003 či 2000.

Potom nám upresni:

Mala si pôvodne nainštalovaný Office 2000 a potom sa inštaloval Office 2007? Skutočne sa odinštalovala stará verzia Office2000?
Alebo si na nový komp inštalovala Office 2007?
Kto ti ho inštaloval? (ak niekto iný, možno ti automaticky nainštaloval ten doplnok, aby to vyzeralo ako Office 2000)
Máš originálne inštalačné disky?
Skús priložiť printscreen toho otvoreného Wordu, aby sme videli, ako vyzerá menu.

Ak si si istá, že máš riadne inštalačky pre Office 2007, tak odinštaluj office a nainštaluj ho znovu. Tiež pozri cez Start>Settings>Control Panel>Add or Remove Programs, aké rôzne verzie programu Office máš v PC. Možno zistíš, že tam máš nainštalované rôzne verzie a pri otváraní dokumentov sa ti aktivuje stará verzia.

Zajtra ti skúsim priložiť súbor vo formáte .docx, ktorý by štandardná staršia verzia Wordu nemala otvoriť.

A ak uložíš dokument v tom tvojom Worde alebo exceli, s akou koncovkou sa ukladajú? Majú koncovku .doc alebo .docx (resp. .xls alebo .xlsx)?
katarína kub
01.04.11,12:57
prepáčte, že som sa neozvala skôr bola som mimo.
ja mám full verziu na profesionál a mám ju aj aktivovanú. Predtým som mala MS2000 ale pred inštaláciou 2007-čky som ju odinštalovala a pol roka my išla dobre. v pondelok som zapla počítač a už bol office taky ako som písala: nejde mi meniť niektoré písma, farby a pozadia a ide strašne pomaly. najprv som to skúšala odinštalovať a nainštalovať nanovo ale nepomohlo to
a ten preen screen: