Happy25
30.03.11,12:07
Ahoj Poradaci,

Potrebujem súrne (aby nie, ked je 30.3. :-)) ) poradiť ako vyplniť tlačivo na ročne zúčtovanie zdrav. poistenia typ B.
Na internete som našla tlačivo B, ale nejake je cele divné. Hore sa píše VZOR. Ale ine neviem najsť. Ani na stránkach zdr. poisťovne som nenasla spravne tlačivo. Každopádne neviem to vyplniť. Základ dane (čiast. zaklad dane) som mala 2062,20 Eur.
Nestíham ani isť do pobočky ZDR. POISTOVNE, lebo neviem kde mi hlava stojí.
Nájde sa niekto kto ma skúsenosť a pomôže mi s týmto prosím? Hrabala som sa tu na porade, ale nič konkretne som k tomuto tlačivu nenašla.
Za každú radu som Vam vďačná. :-)
Zoltán Kovács
30.03.11,10:08
Odvody boli aké? (len taká maličká, "nepodstatná" otázka)
Happy25
30.03.11,10:09
Myslíš, koľko som za min. rok zaplatila za poistné?
Zoltán Kovács
30.03.11,10:10
A čo iné?
Happy25
30.03.11,10:10
0,-
Žabinka
30.03.11,10:13
Ahoj Poradaci,

Potrebujem súrne (aby nie, ked je 30.3. :-)) ) poradiť ako vyplniť tlačivo na ročne zúčtovanie zdrav. poistenia typ B.
Na internete som našla tlačivo B, ale nejake je cele divné. Hore sa píše VZOR. Ale ine neviem najsť. Ani na stránkach zdr. poisťovne som nenasla spravne tlačivo. Každopádne neviem to vyplniť. Základ dane (čiast. zaklad dane) som mala 2062,20 Eur.
Nestíham ani isť do pobočky ZDR. POISTOVNE, lebo neviem kde mi hlava stojí.
Nájde sa niekto kto ma skúsenosť a pomôže mi s týmto prosím? Hrabala som sa tu na porade, ale nič konkretne som k tomuto tlačivu nenašla.
Za každú radu som Vam vďačná. :-)
Otvor si stránku rzzp.sk, a postupuj podľa inštrukcií. Najprv musíš stiahnuť filter, následne si stiahneš potrebné tlačivo. Keď sa postupne dostaneš na túto časť: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=112&institucia=5#listOfDocs, vyberieš si tlačivo B pre r.2010, ikonka svetlošedá.
Happy25
30.03.11,10:27
Dakujem pekne ..idem sa pokušať :)