ZuzanaP
03.01.06,06:26
Je podstatné, aký dátum vystavenia napíšem na skončenie PP?


Napr. skončenie PP uzatvoreného na dobu určitú 31. 12. 2005 (tento dátum je dátumom skončenia PP) a dátum vystavenia skončenia dám až 02. 01. 2006, čo bol u nás prvý pracovný deň v tomto roku?


Niekedy mám halušky z dátumov vystavovania.
STRELEC
03.01.06,05:32
Je podstatné, aký dátum vystavenia napíšem na skončenie PP? Napr. skončenie PP uzatvoreného na dobu určitú 31. 12. 2005 (tento dátum je dátumom skončenia PP) a dátum vystavenia skončenia dám až 02. 01. 2006, čo bol u nás prvý pracovný deň v tomto roku?

Niekedy mám halušky z dátumov vystavovania.
Čo je to dátum "vystavenia skončenia PP"? Ak tým myslíš zápočet rokov, vyúčtovanie preddavkov na daň z príjmu ... , tak je to samozrejme v poriadku. Nemôžeš tieto doklady ani vystaviť skôr. Nemáš predsa urobenú poslednú výplatu napr.
vladan
03.01.06,05:36
"vystavenie skončenia PP" je pravdepodobne oznámenie zamestnancovi o skončení PP, nie? ... ak je to oznámenie, tak by to malo byť pred dňom 31.12., ja osobne takéto skončenia vystavujem spravidla pár dní (3-4 dni) pred plánovaným skončením PP.
STRELEC
03.01.06,05:40
Čo je to dátum "vystavenia skončenia PP"? Ak tým myslíš zápočet rokov, vyúčtovanie preddavkov na daň z príjmu ... , tak je to samozrejme v poriadku. Nemôžeš tieto doklady ani vystaviť skôr. Nemáš predsa urobenú poslednú výplatu napr.Upresni prosím otázku - o čo sa vlastne jedná.
SERVIS
03.01.06,05:45
Ja som tiež ukončovala jeden prac.pomer ku 31.12.2005. Dole bola ešte kolónka dátum a miesto. Tak som dala dátum 02.01.2006. Dobre, nie?
ZuzanaP
03.01.06,05:56
No to čo píše servis, to myslím, oznámila som mu skončenie pracovného pomeru formou listu ešte 20. decembra, mali sme dovolenky.

Ide mi len o tie haluzné dátumy do koloniek miesto a dátum vystavenia.
Chobot
03.01.06,10:28
No to čo píše servis, to myslím, oznámila som mu skončenie pracovného pomeru formou listu ešte 20. decembra, mali sme dovolenky.

Ide mi len o tie haluzné dátumy do koloniek miesto a dátum vystavenia.

Podstatné je, aby doklady, na základe ktorých končí PP boli vystavené pred ukončením PP (napr. výpoveď, oznámenie o ukončení PP na dobu určitú, dohoda o ukončení PP). Všetky ostatné potvrdenia, zápočtové listy, potvrdenia o príjme atď. je možné vystaviť aj s následným dátumom.