Pohar
30.03.11,16:54
prosím vás dnes sme stáli na semafor, naksočila zelená sme sa rozbiehali...
za mnou 2 autá..predo mnou 4
rútilo sa nás auto...nebrzdilo...napálilo to do posledného auta - reťazová búračka
najhoršie obišlla tá posledná čo búrala, a postupne sa škody menilu na slabšie
ja som len zo zadu trocha ťuknutá...
zaujíma ma len jedna vec: polícia to spísala...dala pokutu tej pani.
spísala sa zápisnica.
máme ísť do poisťovne....my máme Generali ona má Axu....
ako to bude s platbou v servise? hotovosť, či cez poistky?
stanco007
30.03.11,15:04
Opravy aut pojdu z PZP skodcu, cize tej pani co havariu sposobila... Chodte do svojej poistovne a opytajte sa co teraz. Ale predpokladam, ze by vam jej poistovna, cize Axa mala vydat potvrdenie pre servis, ze opravu zaplati... Vy si date na zaklade toho potvrdenia auto opravit a servis posle fakturu do jej poistovne. Vy sa o nic nebudete starat...
Pohar
30.03.11,15:06
Opravy aut pojdu z PZP skodcu, cize tej pani co havariu sposobila... Chodte do svojej poistovne a opytajte sa co teraz. Ale predpokladam, ze by vam jej poistovna, cize Axa mala vydat potvrdenie pre servis, ze opravu zaplati... Vy si date na zaklade toho potvrdenia auto opravit a servis posle fakturu do jej poistovne. Vy sa o nic nebudete starat...
dakujem
aj policajt povedal že máme do 2 týždnov ísť do poistovne....
len ja som sa pri tom frmole zabudla poradiť či do mojej, alebo tej pani.
ale asi mojej na obhliadku......
stanco007
30.03.11,15:09
dakujem
aj policajt povedal že máme do 2 týždnov ísť do poistovne....
len ja som sa pri tom frmole zabudla poradiť či do mojej, alebo tej pani.
ale asi mojej na obhliadku......
Normalne sa to riesi tak, ze ona by mala nahlasit vo svojej poistovni komu sposobila skodu. Sluzi k tomu aj sprava z policie. Potom vam vyda jej poistovna ten list, ktory sluzi ako zabezpeka pre servis, ze opravu poistovna zaplati... Alebo to moze byt aj tak, ze opravu zaplati vy a fakturu nasledne poslete do jej poistovne, ktora Vam ju preplati... Treba sa dohodnut v jej poistovni...