MIRIAMA1
30.03.11,19:00
Dobrý deň. Chcela som požiadať niekoho, kto by mi vedel poradiť. Kúpili sme auto (kúpno-predajná zmluva). Majiteľ ho odhlásil, je z iného okresu. Až pri prihlasovaní policajt zistil, že v osvedčení o evidencii je uvedený typ karoserie Combi, ale auto je hatchback. Konkrétne ide o feliciu. Samotrejme nám auto neprepísali, poslali nás, aby sme si išli dať opraviť túto chybu tam, kde bolo auto prihlásené predchádzajúcim majiteľom. Samozrejme sú s tým problémy. Nevieme, či sa s tým dá niečo urobiť. Nemáme ani peniaze, auto v podstate nepojazdné, lebo ho nemôžeme prihlásiť (kvôli chybe - uvedené je combi namiesto hatchback). VIN, všetko je v poriadku. Auto malo 2 majiteľov. Pochádza z Rakúska, máme aj osvedčenie originality. Len nechápem, ako druhý majiteľ mohol na aute 4 roky jazdiť s chybou v TP. A ako mu mohli vôbec dať značky????!!!! A ako si dovolil nám ho vôbec predávať??!!! Akú mám možnosť? Ide to napraviť nejakou žiadosťou, alebo sa mám zmieriť s tým, že peniaze nemám a auto mi je nanič? Je možno odstúpiť od zmluvy? Ak áno, je na to nejaké špeciálne tlačivo? Ďakujem :mee:
jelalim
30.03.11,17:13
Ja by som s tym isiel najprv k nejakeho predajcovi Skoda nech podla VIN zisti ake auto s tymto VIN bolo vyrobene ci Combi alebo hatchback.

Taketo chyby v technicakoch su zial velmi bezne.