zuzulik205
31.03.11,11:55
Dobrý deň.
Chcela by som Vás požiadať o radu. Od roku 2007 som pracovala v istej firme. Potom som v tej istej firme 1.1.2009 dostala prac. zmluvu na neurčito, ale to som už bola tehotná. V marci 2009 som išla na PN a následne v apríli 2009 na materskú dovolenku. v novembri 2009 som začala poberať rodičovský príspevok. Avšak tento rok v júni by sa mi malo narodiť druhé dieťa. Chcela by som sa opýtať ako to bude s finanč. dávkami. Budem dostávať materskú alebo rodičovský príspevok? z čoho sa bude v vypočítavať výška? Zároveň Vás chcem poprosiť o radu, či mi môže dať zamestnávateľ výpoveď a ak áno, tak vo veku 3rokov môjho prvého dieťaťa, alebo kedy vlastne?
Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď, lebo neviem si v poradni nájsť odpovede, keďže stále sa menia zákony, tak neviem čo je vlastne aktuálne:).
ivka70
31.03.11,09:58
Dobrý deň.
Chcela by som Vás požiadať o radu. Od roku 2007 som pracovala v istej firme. Potom som v tej istej firme 1.1.2009 dostala prac. zmluvu na neurčito, ale to som už bola tehotná. V marci 2009 som išla na PN a následne v apríli 2009 na materskú dovolenku. v novembri 2009 som začala poberať rodičovský príspevok. Avšak tento rok v júni by sa mi malo narodiť druhé dieťa. Chcela by som sa opýtať ako to bude s finanč. dávkami. Budem dostávať materskú alebo rodičovský príspevok? ano, mas narok aj na matersku, nakolko tvoj PP stale trva ,aj potom neskor na rodicovsky prispevok,
z čoho sa bude v vypočítavať výška? materska - z pravdepodobneho vymeriavacieho zakladu
Zároveň Vás chcem poprosiť o radu, či mi môže dať zamestnávateľ výpoveď ano a ak áno, tak vo veku 3 rokov môjho prvého dieťaťa, alebo kedy vlastne? ty mozes dat vypoved kedykolvek, aj pocas MD, RD, PN, ale preco by si to robila?
Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď, lebo neviem si v poradni nájsť odpovede, keďže stále sa menia zákony, tak neviem čo je vlastne aktuálne:).

v texte
zuzulik205
31.03.11,10:02
Ďakujem za odpoveď.
Ale ohľadom tej výpovede sme sa asi nepochopili. Ja nechcem dať výpoveď, ale ak by to chcel zamestnávateľ. Lebo on je veľký špekulant a nemyslím si, že so mnou ešte počíta, preto by som bola rada, keby som sa mu vedela nejako ohradiť.
ivka70
31.03.11,10:08
Ďakujem za odpoveď.
Ale ohľadom tej výpovede sme sa asi nepochopili. Ja nechcem dať výpoveď, ale ak by to chcel zamestnávateľ. Lebo on je veľký špekulant a nemyslím si, že so mnou ešte počíta, preto by som bola rada, keby som sa mu vedela nejako ohradiť.

Ano, ja som si to zle precitala :), prepac.

Zamestnavatelovi treba pisomne oznamit, s kopiou materskej knizky, ze si tehotna.
V podstate, kedze tvoj nastup na MD bude pocas RD s prvym dietatom, ak staci to oznamenie az spolu so ziadostou o materske.
Pokial si na RD alebo si oznamila zamestnavatelovi, ze si tehotna, si pred vypovedou chranena.
Zamestnavatel by ti mohol dat vypoved jedine v pripade, ze by rusil firmu alebo prevadzku.