lu-cka
31.03.11,18:01
Firma, v ktorej som pracovala sa zrušila, od zajtra som nezamestnaná. V tejto firme som pracovala od apríla 2009 - 2 roky ale s tým, že som tam mala po roku prerušenie-3 týždne som bola u nich len na dohodu, potom znova na zmluvu. mám nárok na podporu,ak som do septembra 2008 bola na materskej a potom do doby, kým som nastúpila do tejto firmy som pracovala na dohody?
ďakujem.
Xanti
31.03.11,16:14
No od ktorého apríla roku 2009 si bola zamestnaná,
zrátaj si dni zamestnania, bez dohody ... ( zápočtový list z roboty ).. a dorátaj koľko Ti chýba do 730 dní poistenia ...

podľa všetkého Ti tie 3 týždne z roku 2010 budú chýbať, prihlás sa ako dobrovolne nezamestnaná na ZP odvody 46,06 mesačne, a poistenie v nezamestnanosti si doplať za tie dni čo Ti chýbajú v SP
veronikasad
31.03.11,16:17
Firma, v ktorej som pracovala sa zrušila, od zajtra som nezamestnaná. V tejto firme som pracovala od apríla 2009 - 2 roky ale s tým, že som tam mala po roku prerušenie-3 týždne som bola u nich len na dohodu, potom znova na zmluvu. mám nárok na podporu,ak som do septembra 2008 bola na materskej a potom do doby, kým som nastúpila do tejto firmy som pracovala na dohody?
ďakujem.
uveď presné obdobie RD a pracovný pomer na pracovnú zmluvu