annnie
01.04.11,09:05
Po tych farebnych ramcekoch pod ikonami kt. sa podarilo odstranit som dnes zistila ze mi nejdu USB porty, ked som chcela stiahnut foto z fotaku, Vyhodi tuto bublinu
One of the USB devices attache to this computer has maltunctioned and windows does not recognize it. For asisstance in solving this problem ,click this message.

Prosim co s tym
Chobot
01.04.11,07:30
Po tych farebnych ramcekoch pod ikonami kt. sa podarilo odstranit som dnes zistila ze mi nejdu USB porty, ked som chcela stiahnut foto z fotaku, Vyhodi tuto bublinu
One of the USB devices attache to this computer has maltunctioned and windows does not recognize it. For asisstance in solving this problem ,click this message.

Prosim co s tym

A keď si klikla na tú hlášku, čo sa stalo?

Skúsila si reštartovať PC? Skúsila si iný USB port? Koľko USB konektorov má PC?
Zoltan Miklos
01.04.11,08:21
1. skuslia si strcit do druheho USB portu?
2. skusila si do toho isteho USB portu strcit nejaky iny 'device', napr USB kluc?
3. nemas nahodou poruke inu citacku pama:tovych kariet? nektore pocitace maju zabudovanu citacku.
4. takisto, skus, ci samotnom fotaku dokazes vlastne prezerat tie obrazky, mozno mas odidenu SD kartu a ani samotny fotak ti nic neukaze.

ak mas podozrenie na USB zastrcku, mohla by si skusit preinstalovat prislusne 'drajvre' - kazdy pocitac ma nejake CDcko s instalackami drajvrov.
dokonca niektore fotaky potrebuju nainstalovat software na datovu komunikaciu cez USB - mozes teda skusit preinstalovat software pre fotak.
skus vyssie uvedene body, aby sme mohli lepsie identifikovat problem.
annnie
01.04.11,12:02
ked som klikla tak nic zmizlo to
ma 4 vzadu a 2 vpredu konektory skusila som vsetky
kluc funguje teraz som zistila
citacku to ma ale nemam obal na tu kartu z fotaku aby osm to mohla tam dat
vo fotaku sa daju pozerat fotky

dennodenne stahujem fotky a nebol problem tak neviem co sa mu porobilo
annnie
01.04.11,12:16
jeden skvely clovek tu na porade p. KoxXxo to uz opravil dakujeeeeem krasne
Chobot
01.04.11,12:27
jeden skvely clovek tu na porade p. KoxXxo to uz opravil dakujeeeeem krasne

TO je pekné, že ti poradil, ale mohla si dať spätnú väzbu, že kde bola chyba. Možno o nejaký čas príde znovu niekto, kto bude mať rovnaký problém a keby našiel tvoj príspevok, že ako si to vyriešila, nemusel by sa znovu pýtať.

Porada je nielen brať, ale aj dávať. Nebuď sebecká a daj vedieť aj ostatným, ako sa problém vyriešil. Či tým, že ty už nemáš problém, tak pre teba to zhaslo a hotovo?
annnie
01.04.11,12:36
jasne ze nie sebecka
rada by som povedat ako ale neviem
pretoze pan sa pripojil na moj PC cez team viewer a opravil to :-))
Chobot
01.04.11,12:46
jasne ze nie sebecka
rada by som povedat ako ale neviem
pretoze pan sa pripojil na moj PC cez team viewer a opravil to :-))

Aha, tak to je iné... sorry.
annnie
01.04.11,12:55
ja mam totiz v PC taky bordel :-) ze inak ani nebolo mozne