martina2310
01.04.11,15:32
Dobrý deň, chcela by som začať podnikať s benzin pumpov. Preto ma zaujíma čo všetko mi na to treba vybaviť a nakoho sa je najlepšie obrátiť.
willma
01.04.11,14:50
jedine ako živnostník zobrať už zabehnutú ČS do prenájmu - všetko ostatné, vrátane výstavby novej je nerentabilné.
lujza.j
01.04.11,16:02
MatoB
01.04.11,16:31
Otvorenie novej MALEJ benzinovej pumpy sa pohybuje v cene cca od 550 000 € do miliona EUR
iskrička111
20.06.11,04:45
Dobrý deň, môže mi niekto poradiť na koho sa obrátiť v prípade ak by som chcela otvoriť benzínovú pumpu, či na Slovnaft alebo na niektorý iný koncern? Bolo mi povedané, že Slovnaft mi postaví čerpačku a dá mi ju do prenájmu. Vie my niekto poradiť odkiaľ začať? Vopred ďakujem.
Stefan2005
20.06.11,05:28
Dobrý deň, môže mi niekto poradiť na koho sa obrátiť v prípade ak by som chcela otvoriť benzínovú pumpu, či na Slovnaft alebo na niektorý iný koncern? Bolo mi povedané, že Slovnaft mi postaví čerpačku a dá mi ju do prenájmu. Vie my niekto poradiť odkiaľ začať? Vopred ďakujem.

... a ten, kto zvýraznené povedal, viacej informácií nevedel poskytnúť ?
Indeed
21.06.11,18:58
Dobrý deň, môže mi niekto poradiť na koho sa obrátiť v prípade ak by som chcela otvoriť benzínovú pumpu, či na Slovnaft alebo na niektorý iný koncern? Bolo mi povedané, že Slovnaft mi postaví čerpačku a dá mi ju do prenájmu. Vie my niekto poradiť odkiaľ začať? Vopred ďakujem.


Slovnaft,pred cca 3 rokmi vyrazne REDUKOVAL počet svojich čerpačiek, hlavne v okrajových regionoch.

Takže pochybujem , žeby išiel stavať nejaké nové...

Súčasna sieť čerpačiek plne vyhovuje dopytu aj potrebam motoristov.