Majka
03.01.06,11:03
Prosim Vas mzdraky,uctovnicky, ako by ste financne ohodnotili asistentku ekonomky-uctovnicky kt. robi podklady pre uctovnictvo v malej firme.
Studentka stud. na VS, pracovny cas 5-6h denne.
Prac.napln - vybavenie 3-10telefonatov za den,prepojenie konatelovi ..
vystavenie v exceli mac. 5 faktur na tyzden niekedy 1-2
zapisanie prijatych a odosl. faktur do knih-max.10fa tyzden
vystavenie pokladnic.dokladov VPPD cca 5-8 tyzdenne
spracovanie cest. prikazov cca od 2-10 za mesiac.
zapisanie do knihy faktur datumy uhrad faktur na zaklade dennych vypisov.


Dakujem za kazdu radu, nazor
Manilla
03.01.06,10:08
Ja som pracovala tiez ako studentka popri skole, robila som mrkt referenta, asistentku riaditelke a potom aj mzdarku, mala som fixny plat 10 000 mes., bola som na dohode, no vacsina brigádnikov má hodinovú mzdu, ja by som jej dala 50 Sk / hod netto. Je to lepsie takto, lebo ak odrobi hocijaky pocet hodin, odmenis ju vzdy tou hodinovou sadzbou.
Sany
03.01.06,10:18
Prosim Vas mzdraky,uctovnicky, ako by ste financne ohodnotili asistentku ekonomky-uctovnicky kt. robi podklady pre uctovnictvo v malej firme.
Studentka stud. na VS, pracovny cas 5-6h denne.
Prac.napln - vybavenie 3-10telefonatov za den,prepojenie konatelovi ..
vystavenie v exceli mac. 5 faktur na tyzden niekedy 1-2
zapisanie prijatych a odosl. faktur do knih-max.10fa tyzden
vystavenie pokladnic.dokladov VPPD cca 5-8 tyzdenne
spracovanie cest. prikazov cca od 2-10 za mesiac.
zapisanie do knihy faktur datumy uhrad faktur na zaklade dennych vypisov.


Dakujem za kazdu radu, nazor
Toto je práca na 5-6 hodín denne? To musí byť buď strašne pomalá, alebo potom nechápem....
Majka
03.01.06,10:22
nejde o to ze pomala, musi tu sediet koli telefonom keby niekto volal,potreboval nieco vybavit nakolko je jedina administra.pracovnicka.Este som zabudla stane sa ze musi uvarit kavu pre navstevu ale to je tak priemerne jedna navsteva za tyzden alebo ani to nie.
No a popri tom robi podklady pre uctovnictvo...


Toto je práca na 5-6 hodín denne? To musí byť buď strašne pomalá, alebo potom nechápem....
Sany
03.01.06,10:31
nejde o to ze pomala, musi tu sediet koli telefonom keby niekto volal,potreboval nieco vybavit nakolko je jedina administra.pracovnicka.Este som zabudla stane sa ze musi uvarit kavu pre navstevu ale to je tak priemerne jedna navsteva za tyzden alebo ani to nie.
No a popri tom robi podklady pre uctovnictvo...
Tak to musí byť hrôza. Musieť sedieť v robote a nemať čo robiť, to je to najhoršie, čo môže byť. Zaplaťte ju tak, aby nezdrhla od nudy.
Majka
03.01.06,11:43
takze je lepsie to riesit hodinovou sadzbou?
Sany
03.01.06,12:40
ja teda neviem, ako jej vychádza podľa rozvrhu byť tam 5-6 hodín denne. Moja dcéra tiež študuje na VŠ a v práci môže byť len dve doobedia v týždni - inak jej to rozvrh nedovoľuje. Ona ale dostáva peniaze za prácu, proste to, čo má, to urobí a za to má odmenu. Ale v tomto prípade si to dievčinka asi pekne odsedí, tak asi potom odmena podľa hodín, i keď fakt neviem, koľko na hodinu.
Majka
03.01.06,12:47
no zrejme to bude musiet byt dievcina len na dialkove studium,fakt neviem ako to vyriesit, potrebujem lacnu pracovnu silu na dvihanie telefonov a tychto zaklad. uctovnych prac.

ja teda neviem, ako jej vychádza podľa rozvrhu byť tam 5-6 hodín denne. Moja dcéra tiež študuje na VŠ a v práci môže byť len dve doobedia v týždni - inak jej to rozvrh nedovoľuje. Ona ale dostáva peniaze za prácu, proste to, čo má, to urobí a za to má odmenu. Ale v tomto prípade si to dievčinka asi pekne odsedí, tak asi potom odmena podľa hodín, i keď fakt neviem, koľko na hodinu.
Majka
05.01.06,07:25
zamestnava niekto podobneho zamestnanca?
Sany
05.01.06,08:06
no zrejme to bude musiet byt dievcina len na dialkove studium,fakt neviem ako to vyriesit, potrebujem lacnu pracovnu silu na dvihanie telefonov a tychto zaklad. uctovnych prac.
Myslím, že diaľkovo študujúci to byť nemôže, nakoľko tam sa predpokladá, že takáto osoba, ak nie je v PP, je dobrovoľne nezamestnaná a tam sa už nerobí dohoda o brig.práci študenta. Myslím, že študent je len študent denného štúdia. A k tvojej ďalšej otázke - neviem o nikom, kto by takto zamestnával, mám jednu firmu, ktorá zamestnáva študentky denného štúdia na DBPŠ, ale sú štyri, striedajú sa na infolinke, a sú platené od hodín, ale jedna by to určite za tie peniaze nerobila, lebo sedieť niekde 6 hodín denne za 50,- Sk/hod., to je už skoro ako plnohodnotný prac. pomer a za pár korún. A navyše pozor! 6 hodín je viac ako polovica riadneho prac. času, takže DBPŠ - to nepôjde. Jedine ak by ste písali hodín menej.
Majka
16.01.06,07:23
Myslím, že diaľkovo študujúci to byť nemôže, nakoľko tam sa predpokladá, že takáto osoba, ak nie je v PP, je dobrovoľne nezamestnaná a tam sa už nerobí dohoda o brig.práci študenta. Myslím, že študent je len študent denného štúdia. A k tvojej ďalšej otázke - neviem o nikom, kto by takto zamestnával, mám jednu firmu, ktorá zamestnáva študentky denného štúdia na DBPŠ, ale sú štyri, striedajú sa na infolinke, a sú platené od hodín, ale jedna by to určite za tie peniaze nerobila, lebo sedieť niekde 6 hodín denne za 50,- Sk/hod., to je už skoro ako plnohodnotný prac. pomer a za pár korún. A navyše pozor! 6 hodín je viac ako polovica riadneho prac. času, takže DBPŠ - to nepôjde. Jedine ak by ste písali hodín menej.
dakujem, takze musim hladat riesenie, teda asi najlepsie nejaku absolventku strednej skoly, ktora hlada prax a zamestname ju na TPP.