mikeTA3
01.04.11,20:46
Zdravim chcem sa opytat kde moze byt chyba ale včom ked po vlozeny či uz original dvd ale nap. CD napiše error alebo nenačita vobec neraguje ....
lujza.j
01.04.11,18:55
nám to tiež robí debilný Samsung vsúvame a vysúvame až ho nakoniec prehraje,ale sú to nervy :mad::mad::mad: dcéra má v izbe "pajáca" ten prehraje sve:)
misoft
02.04.11,12:20
Aký je starý DVD prehrávač? Môže byť chyba v tom, že laser nemá dostatočný výkon, preto nie je schopný "čítať" a vypíše chybu "error", alebo jednoducho neurobí nič (ako keby tam nebolo nič vložené).
Ďalej môže byť dôvodom aj to, že v priestore je na optike tenká vrstvička prachu, preto laser neprečíta, ale po roztočení disku sa "prečistí" optika (odfúkne tú nečistotu) a potom už funguje.
lujza.j
02.04.11,13:59
no ten Samsung už nie je žiadny "novorodenec", ale takto mu za..báva,nepomôže ani čisť.CD, ale nakoniec vždy prehraje.skôr mám pocit že sú také čo prehrajú sve a potom takéto čo robia nervy
kvalitar
02.04.11,14:04
Ja som mal tiez minule problem, pomohlo jednoduche fuknutie :) do mechaniky a uz ide. Bude to urcite laserom ak nechce ani jedno dvd prehrat. Treba skusit cistiace cd....
ucitel.dotaznik
03.04.11,10:52
Skus to len precistit,niekedy to pomoze, ak nie tak moze byt zla aj optika ale na to by sa mal pozriet odbornik, nam to robilo tiez.