xLuigix
02.04.11,13:41
Dobrý deň,
vysvetlím situáciu:

Pracujem ako grafický dizajnér pre studio. mam to externe z domu, som student. Rozhodol som sa ze ukoncim tuto spolupracu, ale ...

30.09.2009 ked som nastupil som podpisal zmluvu o poskytovani sluzieb na dobu neurcitu, kde bola stanovena vypovedna lehoda na 3mes. Lenze po istej dobe mi dali podpisat dohodu o brigadnickej praci studenta s datumom 12.11.2009-31.8.2010.
a teraz mam dalej dohodu o brigadnickej praci studenta od 1.9.2010-31.8.2011. Pri brigadnickej praci je vypovedna 15 dni ak som dobre cital. Tak sa chcem opytat ze ktorym dokumentom, sa vlastne teraz vypovedna bude drzat? dakujem
veronikasad
02.04.11,11:46
Dobrý deň,
vysvetlím situáciu:

Pracujem ako grafický dizajnér pre studio. mam to externe z domu, som student. Rozhodol som sa ze ukoncim tuto spolupracu, ale ...

30.09.2009 ked som nastupil som podpisal zmluvu o poskytovani sluzieb na dobu neurcitu, kde bola stanovena vypovedna lehoda na 3mes. Lenze po istej dobe mi dali podpisat dohodu o brigadnickej praci studenta s datumom 12.11.2009-31.8.2010.
a teraz mam dalej dohodu o brigadnickej praci studenta od 1.9.2010-31.8.2011. Pri brigadnickej praci je vypovedna 15 dni ak som dobre cital. Tak sa chcem opytat ze ktorym dokumentom, sa vlastne teraz vypovedna bude drzat? dakujem
Na základe ktorej zmluvy si odmeňovaný za svoju prácu ?
xLuigix
02.04.11,12:05
no to sa tiez lisi,
v tej o poskytovani sluzieb je 5-10e/h
v dohodne 0,10 - 10e/h

v podstate je to hodnotene sposobom spokojnosti s vypracovanim,
cize mi davaju znamku normalne a potom podla toho.
takze velmi neviem odlisit podla coho to je, kedze menej ako tych 5 som nedostal este.
skusim zistit, ale potom prakticky je aj ta vypovedna doba viazana na tu podla ktorej je odmenovanie?

(inak sa odlisuju este akurat datumom splatnosti odmeny za pracu,
v zmluve je to do 21 v dohode do 30 dna nasledujuceho mesiaca.)
veronikasad
02.04.11,12:08
no to sa tiez lisi,
v tej o poskytovani sluzieb je 5-10e/h
v dohodne 0,10 - 10e/h

v podstate je to hodnotene sposobom spokojnosti s vypracovanim,
cize mi davaju znamku normalne a potom podla toho.
takze velmi neviem odlisit podla coho to je, kedze menej ako tych 5 som nedostal este.
skusim zistit, ale potom prakticky je aj ta vypovedna doba viazana na tu podla ktorej je odmenovanie?

(inak sa odlisuju este akurat datumom splatnosti odmeny za pracu,
v zmluve je to do 21 v dohode do 30 dna nasledujuceho mesiaca.)
ak si odmeňovaný na základe Dohody o brigáde študenta, mal by si dostávať výplatnú pásku. Si prihlásený v SP a zamestnávatel posiela mesačné výkazy.
Potom by pre teba platila výpovedná doba podľa zákonníka práce.
xLuigix
02.04.11,12:21
no tie (vyplatne pasky) tiez nemam komplet
mam za obdobia
11/09
12/09
01/10
a potom 01/11
ale v polozke s nazvom zlozky mzdy je uvedene, dohoda o brigadnickej praci studenta, je to napomocne? resp usmernujuce?
truch
02.04.11,12:24
no tie (vyplatne pasky) tiez nemam komplet
mam za obdobia
11/09
12/09
01/10
a potom 01/11
ale v polozke s nazvom zlozky mzdy je uvedene, dohoda o brigadnickej praci studenta, je to napomocne? resp usmernujuce?

Je to dohoda o brig.práci /za 01/11/, na základe tej je výpovedná lehota 15 dní.
veronikasad
02.04.11,12:27
no tie (vyplatne pasky) tiez nemam komplet
mam za obdobia
11/09
12/09
01/10
a potom 01/11
ale v polozke s nazvom zlozky mzdy je uvedene, dohoda o brigadnickej praci studenta, je to napomocne? resp usmernujuce?
Aké potvrdenie o príjmoch si od "zamestnávatela" dostal za min.rok ?

Ak by išlo o príjem z dohody o BPŠ, mal ti o tom vystviť potvrdenie o zdan.mzde do 10.3.2011. Máš podpísané vyhlásenie ? (na páskach ktoré máš k dispozícii máš zrazenú daň) ?

Ak ide o DoBPŠ, výpovedná doba sa riadi § 228 odst. 2 ZP

§ 228
Na začiatok (http://www.porada.sk/#hore)

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode musí byť uvedené: dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(2) Dohoda o brigádnickej práci študentov sa uzatvára na určitú dobu, prípadne na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Neoddeliteľnou súčasťou dohody je potvrdenie štatútu študenta podľa uvedenej dohody. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len pre prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju zrušiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15-dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom bola písomná výpoveď doručená.